Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Terhesség alatt más is többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség alatt más is többet vitázik a párjával, vagy csak mi vagyunk igy? Néha edésznap sirok ugy megbánt, ő azt monja én vagyok ingerült és érzékeny.

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Az lehet, hogy te ingerült és érzékeny vagy a terhesség miatt (már ha te vagy a nő), viszont a párodnak akkor is megértőbbnek kellene lennie veled, hiszen a stressz nem jó egy terhes nőnek sem!
2013. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Én is várandós vagyok, és ugyanez a helyzet. Bár ő mindig is ilyen fapofa volt, meg kőfal érzéketlen, de így, hogy most érzékenyebb vagyok, ezt jobban észreveszem, és jobban fáj. Szerintem ez attól is lehet, hogy már előtte is voltak problémák a kapcsolatban, de ilyenkor feltornyosul, hogy a nő érzékenyebb lesz.
2013. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hormonok.
2013. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

Hát, ha leírnád a konkrét szituációt, még értelmes választ is tudnánk adni. Így vaktában lövöldözés.


Bár az "egész nap sírok, úgy megbánt" erősen hisztiszagú.

2013. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Igen, lehetnek a hormonok, de azért tudjuk magunkat kontrollálni.

Egész nap bőgni nem hiszem, hogy van okod, egy pasit ez meg rendesen kiakaszt, szóval légy racionálisabb, mert csak rosszabb lesz a helyzet, ha nem változtatsz.Ez nem betegség, csak egy állapot, ez élet természetes dolga, csináld a napi rutinodat úgy, mint eddig, és nem lesz baj.

2013. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
sztem se a 4-es se az 5-ös hozzászóló sem volt még várandós, és úgy akarnak okoskodni, hogy mennyit "szabad" sírni
2013. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a pasik legtöbbje, még ma is azt vallja, hogy a terhesség nem betegség. Talán ezért ilyenek..
2013. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 imakandi válasza:
100%
Mikor párom terhes volt közöttünk is több volt a konfliktus, szerintem a hormonok lehetnek ennek a fő oka. De miután megérkezett a baba és kicsit belerázódtunk a szülő szerepbe azóta ez teljesen elmúlt.
2013. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
3 gyereket szültem, de nem vettem észre, hogy dolgoztak volna a hormonok. Ma a terhes nők mindenért hisztiznek. Uralkodni kell a hangulatainkon. Akkor is, ha nehéz ebben a melegben.
2013. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

Voltam terhes, voltam néha ingerlékenyebb (pont annyira, mint most a melegtől mindenki), de olyan nem volt, hogy egész nap sírjak.

Ha nem halt meg senki a családban, vagy nem bántalmazták az illetőt, akkor nehezen tudok elfogadni olyan okot, ami valóban indokolná az EGÉSZ NAPOS sírást.

Ezt hisztinek hívják, figyelemkoldulásnak.

2013. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!