Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tudok tenni ha a párom...

Mit tudok tenni ha a párom anyukája nagyon rátelepszik a fiára?

Figyelt kérdés

Legalább két naponta találkozunk a párommal, általában 3-4 órát vagyunk együtt, szóval nem ilyen egész napokat, hogy reggeltől estig.

Az a problémám, hogy akármikor találkozunk, az anyukája legalább 1x felhívja valami indokkal, hogy ezt meg azt kéne csinálni, mikor jön haza?... Nem értem miért nem tudja tiszteletbe tartani, hogy a fiának magánélete van. Vagy csak én kapom fel ennyire a dolgokat? Eddigi kapcsolataimban valahogy nem volt ez, hogy a kedves anyuka állandóan hivogassa a kisfiát valami indokkal. Próbáltam ezt a párommal megbeszélni, de ő azt mondta, hogy ők egy család, és ha segíteni kell, akkor segíteni kell. Ezt el is fogadom, ezáltal igazából nem is nagyon tudok belekötni abba amit csinálnak, de akkor is kicsit túlzás úgy érzem, főleg mivel nem egyedüli gyermek, nem értem miért ő van ugráltatva egyfolytában. Most is alig ébredtünk fel, már csörgött a telefon, hogy mikor megy haza...


2013. nov. 27. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha a párodnak ez nem okoz problémát, akkor nem tehetsz semmit. És jobb, ha tudod, ez így fog menni 10-20 év múlva, esküvő és unokák után is, a kedves mama ilyen, és így nevelte a fiát. Ha ez zavar téged, menekülj! Keress egy kevésbé mamafüggő fiút, vagyis akinek kevésbé fiúfüggő anyukája van.
2013. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
74%
Anyuka pici fia...neharagudj de en azt javaslom lepj le...en is voltam ilyen helyzetben...hat inkabb ne tud meg,mikor szemelyesen megismertem az ex anyost...mindenbe belekotott,minden voltam csak királylány nem!elso talalkozasunkor meg azt is megszolta hogy ulok....
2013. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
46%
Jah,az utolso vagyok...kerdesedre a valasz sajnos semmit!
2013. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Anyuka pici fia mért nem beszéli meg anyukával,hagy ma 3-tól 7-ig randin leszek,és fél nyolcra jövök.
2013. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Anyuka a rossz, amiért fel meri hívni a fiacskáját? Tiltsd meg a kedves barátodnak, hogy felvegye a telefont, amikor veled van, elvégre a randi az randi. Te ugyanúgy rá akarsz telepedni, nem? Sok boldogságot kívánok!! - remélem érezted az iróniát...
2013. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Anyuka részéről nem normális, ha nem bír ki a fia nélkül két naponta 3-4 órát. Tiszteletben tarthatná, hogy a fia randizik épp. Ha extrém helyzet van, persze felhívhatja, de a kérdező azt mondja, ez minden alkalommal így van. Úgyhogy szerintem az irónia nem a lánynak jár, hanem az anyukának, akinek nincs saját élete, és a fiára telepszik, azon éli ki az elcseszett életét, ahelyett, hogy szembe nézne vele. Le lehet pontozni, kedves "öngyilkosleszekafiamnélkül" anyukák.
2013. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Összecsomagolni, ée nagyon gyorsan elhúzni a francba. Aztán keresni egy normális, érett felnőtt pasit. A soha fel nem nőtt kisfiúkat és a mama kedvenceit és a családi megmentőket hagyd meg másnak.


Csak azt lehet ugráltatni, aki hagyja magát. Miért nem kapcsolja ki a mobilját? Miért nem teszi helyre az anyját? Mert gyáva és nem áll ki érted, mert anyuka és a nagycsalád az első. Hát akkor csak legyen az az első.


Pakolj és hátra se nézz!

2013. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A pici fia tehetne valamit, - de nem fog.

Mondjuk lenémítaná a telefontját, ha már anyukát nem tudja megkérni, hogy randi idején csak akkor hívja, ha ég a ház.


Gondolom, a kisfiú már bőven 20 táján van, ezért aztán ilyen lesz 40 évesen is.

2013. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem rázza le magáról az anyját, akkor később sem fogja. Ezt vagy elfogadod, és tolerálod, vagy lapát a srácnak.
2013. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te semmit nem tudsz tenni. A párodnak kell lépnie. Neki segíthetsz a "leválásban", hogy megértse ha az ember felnő akkor már inkább a párjához/házastársához és saját gyerekéhez tarozik, és csak másodsorban gyereke a szüleinek. Meg kell találnia az arany középutat úgy, hogy az életét ne akadályozzák a szülei jogtalan húzásai, ugyanakkor törődjön és segítsen is nekik annyit, hogy ne haragudjanak rá.
2013. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!