Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Este pár órára vigyáznom kell...

Este pár órára vigyáznom kell egy másfél éves kislányra. Mit kell vele csinálni? Anyukája "nincs" aki elmondaná.

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 13:34
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
9%
Este le kell fektetni aludni te okos.
2013. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%

Játssz vele és vigyázz rá, legyél mellette minden percben, hogy nehogy baj érje ha kúszik-mászik a lakásban, én még WC-re sem mertem menni amikor ilyen kicsire vigyáztam, mert egy másodperc alatt megtörténhet a baj. Konnektorok, terítők, gyógyszerek, ablak, mérgek a lakásban, mind veszélyes.

Építőjáték, labda, mese, stb.

2013. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%

Otthon, vagy nálad?


Mesét olvasni


Játszani


Legyen nála a kedvenc játéka...


Megnézni valami hosszabb rajzilmet...


Adja magát

2013. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Jah igen, és le ne vedd róla a szemed:)
2013. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

2-es nagyon jól írta. legfontosabb, hogy ne legyen baja. 1,5 évesen minden veszélyes és mindent kiakar próbálni, de még kevés dologra képes.


Szerintem ülj le vele a földre, tegyetek oda pár játékot, könyvet és nézegesd vele, játsz vele. Imádják a fakockákból való épitést. te épitesz ö meg ledönti, de ez legoval is megy.

Mindenképpen az ö lakásában vigyázz rá, ott meg van minden ami kell neki.

2013. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
34%
Hű. Én biztos bajban lennék. Képtelen vagyok a gyerekek nyelvén beszélni, ott ülnék, mint egy kuka, a gyerek meg bőgne:D
2013. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%
Játszani. Kukucskálósat,sétálósat,dalocskálat lehet énekelni, dobozba be és kipakolni, építőset. vacsora,fűrdés,alvás.
2013. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
83%
Másfél éves, nem fog mesét nézni. Ha bekakilt rakd tisztába, adj neki inni pohárbol vagy a cumisüvegböl. Játsz vele, adj neki ujságot hagy tépkedje, pár ceruza hogy firkáljon rá. Tényleg sose vedd le a szemed róla
2013. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
Vacsiztasd meg, fürdesd le, egy kis mese, és simogasd(altasd ) el.
2013. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

de valakinél csak lenni szokott eddig aki elmondhatná a dolgokat..-mit és hogy szeret csinálni,mikor kell

leraknod aludni,stb

2013. okt. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!