Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki hogy éli meg, ha az anyós-a...

Ki hogy éli meg, ha az anyós-após nem egyformán szereti a gyerekit, ezáltal az unokákat is? Kivételezésekre, igazságtalanságokra gondolok.

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 11:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%
Hála Istennek sosem foglalkoztam azzal, hogy egy második személy mit művel egy harmadik személlyel. Azt meg pláne nem méricskéltem, hogy mennyit kapunk, és más mennyit kap. Amit kapunk, megköszönjük.
2013. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
Te egyformán szereted a gyerekeidet?
2013. dec. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Megpróbálok igazságos lenni velük igen. Úgy látom, nem érthető a kérdés kedves első, nem a köszönetről van szó, és nem a kapásról.
2013. dec. 2. 11:50
 4/25 anonim ***** válasza:
12%

De nagyon is érthető a kérdés, és elég gusztustalan. Ahhoz neked mi közöd van, hogy a nagyszülők a másik gyereknek, unokának mit és mennyit adnak?

Nálunk is a tesóm többet kap, és az unokák is, de neki nagyobb szüksége is van rá! Nekem kevésbé.

Szembeköpném magam, ha ilyen irigy lennék, és patikamérlegre tenném az ajándékokat!

Nincs jogod háborogni azon, hogy XY kire mennyit költ.

2013. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Te beteg ember! Olvasd el a kérdést, kikérem magamnak, ha te analfabéta vagy! A szeretetet kérdeztem, olvasod? Azt, hogy az egyik gyerek pl bármilyen rossz, elfogadható, a másik meg azonnal kikap bármiért. Semmiféle anyagi vonatkozása nincs a kérdésemnek, szerencsére erre szükségünk sincs. Érzelmi dolgokra gondolok. Tudod mit jelent a kivételezés? Szomorú, ha neked csak a pénz jut eszedbe erről!
2013. dec. 2. 12:04
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Első! Nem hiszem, hogy arra gondolt a kérdező, hogy kinek mennyire van szüksége rá.

Én meg azt tartom gusztustalannak, amikor egy szülő kivételezik az egyik gyerekkel,állandóan azt dicséri, ő a tökéletes, akármit tesz. A másik gyerekben meg csak a hibát keresi.

Ismerek ilyet (nem rólam van szó,hanem a családban). S itt nem az anyagi rész a mérvadó,hanem a lelki dolgok.

Hogy mit érezhet a másik gyerek.

2013. dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Kissé agresszív vagy, előző:)

Én megértem a kérdezőt, mert ez igenis fáj. Nekem anyukám kivételezett mindig is a legkisebb húgommal, és az ő gyerekeivel. De nem kicsit. Nagyon-nagyon-durván.És ez fáj sajnos, még 46 évesen is, és a másik tesómnak is. De arra jó, hogy megtanuljam a leckét, és én magam soha ne tegyek ilyet. Így próbálom felfogni.

2013. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, te megértetted mit szeretnék kérdezni. Sajnos mi is ebben a cipőben járunk, ezért kérdeztem, mert számomra érthetetlen, az én szüleim valahogy ezt nem ennyire durván teszik, ha teszik is. Hogy mások ezt hogy élik meg, hogy kezelik, megbeszélik, vagy csak elfogadják. Anyagi viszonylatban senkinek sincs segítségre szüksége, erről nem szól a kérdés.
2013. dec. 2. 12:09
 9/25 anonim ***** válasza:
Elnézést, 11:53-asra gondoltam, mint előző.
2013. dec. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%

Na akkor kollektíven nyalogassátok a kérdező sebeit.

Az teljesen elképzelhetetlen, hogy a nagyszülők nem is kivételeznek, csak az egyik gyerek rossz és/vagy buta, ami miatt többet kell őt fegyelmezni, figyelmeztetni, mint a másikat?

A sok anyatigris ritkán objektív a gyerekével kapcsolatban!

2013. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!