Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van valakinek Jehova tanúja...

Van valakinek Jehova tanúja anyósa? Hogy jottok ki vele? Nem akarja rátok eroltetni a hitét?

Figyelt kérdés
Nemrég jegyzett el a volegényem, és már meg van az eskuvo dátuma is. Eddig anyosom nem probalkozott, de miota igy hivatalosan is komolyabbra fordult a kapcsolatunk folyton Jehovarol beszel nekem, es ker menjek el a gyulekezetbe. Egyszer el is mentem vele, de koszonom szepen nekem elég volt. Mondtam neki szepen, hogy en tulajdonkeppen azt se tudom hivo vagyok e vagy nem, de nem erdekli csak daralja a szovegét tovabb.
2013. dec. 3. 17:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja, igazad van kilences, a vőlegény tuti nem tag!!!

10-es voltam

2013. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
10-es, ez érdekes. Akiket én ismerek, mind lelkiismeretesen dolgoznak a munkahelyeiken, mivel ez is a tanításuk része. Munkaidőn kívül mennek szolgálatba. Ja, egyébként nem vagyok tanú. Egy időben tanulmányoztam velük, de elköltöztem, és megszakadt a kapcsolat. Innen ismerek vagy 15 embert közelebbről, plusz akiket a gyülekezetben láttam. Ha nem akarod, hogy "térítsenek", akkor mondd meg kerek-perec.
2013. dec. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
(Gyülekezet meg csak heti egyszer volt.)
2013. dec. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
az én anyósom heti 4x megy, hétfő-szerda-péntek délutána és vasárnap DÉLELŐTT..
2013. dec. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
és ez csak a gyülekezet, a térítés még ezen felül megy...
2013. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A Bibliában feketén-fehéren le van írva, hogy minden ember SAJÁT MAGA dönti el, hogy melyik vallást gyakorolja. Mondd meg szépen anyukának, hogy ne vétkezzen a saját törvényével szemben! :)
2013. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Többet nem mész és elmondod neki, hogy csak udvariasságból mentél el, hogy az Ő kedvében járj és te nem vagy kíváncsi a továbbiakban a halandzsára. Ha nem hagyja abba akkor megmondod, hogy: Ezt egyszer már megbeszéltük! Téma lezárva részemről.

Engem évente 1-2 alkalommal megtalálnak a házalók és nagyon idegesítenek.

2013. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!