Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is költekezem?

Szerintetek is költekezem?

Figyelt kérdés
Anyósom állítja, hogy szórom a pénzt, mert majd 40 ezret hagyok ott a havi bevásárlásnál. Hiába mondom, hogy ez csak a kaja, meg a kicsinek a pelus, ilyesmi, azt mondja, hogy lehúzom a fiát, és én csak költeni tudok. Már eljutottunk oda, hogy el akart jönni velem vásárolni, hogy megmondja, mit vehetek, de szerencsére a férjem leállította. Azzal már elő sem merek hozakodni náluk, hogy néha hónap végén elmegyek még egy kisebb vásárlásra, ha úgy alakul. Ez tényleg olyan sok, amit a konyhára költök? A kicsinek a rengeteg gyümölcs, zöldség, pelus, egyéb egyáltalán nem olcsó, próbálom kevesebbre kihozni, de nem megy.
2013. dec. 4. 21:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem sok havi 40 ezer kajára 2 főre, pláne ha a pelus is benne van. Tiszta hülye az anyósod. :S
2013. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%
En mondjuk nem vagyok kepben az arakkal, de 40 harom embernek nem tunik soknak egy honapban.
2013. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy sok! Én nem értem ezeket az anyósokat :S A volt anyósom is azt mondta,hogy csak kihasználom a fiát,közben kevesebbet keresett mint én...
2013. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%
én egy hónapban kb 30-at költök kajára. és ez csak én vagyok, meg a kutyám. úgyhogy nem költesz sokat.
2013. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ügyes vagy hogy ennyiből kihozod, ez messze nem tűnik soknak a mai árak mellett. Én is mindig meglepődök, hogy alig szerzünk be valamit a boltból és máris nagy pénzek repülnek ki az ablakon.
2013. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Az egészben amit nem értek, hogy HONNAN tudja anyósod, hogy TE mennyit költesz egy-egy bevásárláskor???? Elszámolsz vele?

A másik, ami nem világos, hogy NEKI mi köze ahhoz, hogy ti mennyit költötök, ez a férjeddel kettötökre tartozik.

A harmadik meg, hogy add oda neki a listát, hogy mi kell nektek és vegye meg ö olcsóbban.

2013. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
95%

Összeségében mennyi pénz megy el kajára, mert ez édes kevésnek tűnik, van még valami egyéb "konyhai" kidás is ezen kívűl?

Testvérem, havi 120ezer körül költ a két gyerekre, meg a család étkeztetésére, plusz az egyéb kiadások rezsi ilyesmik.

Szóval 40ezer...nagyon takarékos, ha ez fedezi 2 ember +kisgyerek egy havi mindennapjait.

Jah, és nem élnek nagy lábon.

2013. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
76%

Anyósod mehet a csába...

Ez nem is sok, főleg, ha kicsi gyerek van. Egy havi pelus, popsitörlő, krém stb. min. 10 ezer körül van, ehhez még a friss gyümölcs, hús, zöldségek (pláne, ha a férjed jó étvágyú, húsevő pasi)...

Nagyon is ügyes vagy, hogy ennyiből kihozod!

A költekezés az, ha a 200. pár cipődet vennéd meg, vagy minden másnap új körömlakkot vennél.

2013. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
10%
Csak a kajára sok, de ha pelenka is van benne, akkor nem.
2013. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%
És mit vár? Hogy csak 3 napos kenyeret meg csapvizet adjatok a gyereknek? Jóisten...
2013. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!