Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek elmenjek a volt...

Szerintetek elmenjek a volt apósom temetésére, ha már van új kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem őt, de miután a fiával szakítottam nem tartottuk a kapcsolatot.
2013. dec. 12. 08:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha hívtak vagy a család tájékoztatott arról, hogy a volt apósod meghalt, akkor menj el, mert úgy érzik ott a helyed.


Ha újságból tudod, vagy csak úgy véletlenül hallottad, akkor ne.

2013. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozom azokhoz, akik szerint ha meghívtak, akkor el kellene menni. Nem csupán illendőségből, hanem azért is mert ezekszerint ők úgy tekintik, hogy a család része voltál, rád is tartozik egy ilyen esemény - amivel persze egyetértek.


Ha véletlenül vagy külső forrásból szereztél róla tudomást, akkor ne. Ilyen esetben én utólag vinnék virágot a sírra, ha tényleg jó volt a viszony.

2013. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ha értesítettek, akkor menj el, ha nem, akkor nem muszáj.
2013. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"ha már van új kapcsolatom?"


Ezt nem is értem!!


Vagy csak a friss kapcsolataiddal kapcsolatos temetésekre járnál el??

Elég morbid felfogásod van.

2013. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van olyan exem, akinek elmennék az apja temetésére, ah neadjisten történne vele valami, pedig gyerekkorunkban voltunk együtt és nem volt olyan komoly. Viszont az utolsó exem apjáéra biztos nem, mert nem voltam vele jóban. Szóval szerintem csak attól függ, hogy mennyire voltál jóban az apjával.
2013. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!