Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van még valakinél olyan eset,...

Van még valakinél olyan eset, hogy a férjetek jobban kijon a ti anyukátokkal, mint a sajátjával?

Figyelt kérdés
Nálunk ez van, férjem imádja anyukámat, nagyon jó a kapcsolatuk, néha úgy érzem férjem jobban kijon anyukámmal mint én. A párom azt mondja példakép számára anyukám és o is ilyen szulo szeretne lenni, mindent megbeszélnek ketten. Ha osszeveszunk párom anyukámtól kér tanácsot, és megbeszélik a problémát a saját anjának semmit nem mond el. Szerintetek túl sok, vagy oruljek hogy joban vannak?
2013. dec. 18. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj.Nálunk is ez van,én örülök hogy jól kijönnek. :)
2013. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj, hogy jóban vannak.

Ha tőle kér veled kapcsolatba segítséget, annak az az oka, hogy téged anyudnál jobban senki nem ismer, így nála senki nem tudna jobb tanácsot adni. No meg abba is biztos lehet, hogy nem ellened, hanem érted fog tanácsolni dolgokat.

2013. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nálunk is ez a helyzet, bár a mi dolgainkat nem beszéli meg vele, csak ha valami nagyon komoly, de akkor én is általában ott vagyok vagy tudok róla. A saját anyja mindig kéretlen tanácsokkal traktálja és ha nem úgy csinál valamit megsértődik. Az én anyukám véleményt mond, de ránk bízza a döntést ez az alapvető különbség köztük. Szerintem az én anyukám nem olyan tolakodó mint az övé, másképp nem tudom ezt megfogaémazni, de ilyen "minden lében kanál" típus az övé. Nem is nagyon beszélget mostanában vele, azt mondta neki így tökéletes, akkor nekem is. Annak nagyon örülök, hogy jól kijön az én szüleimmel, volt már olyan kapcsolatom, ahol nem így volt, elviselhetetlen helyzet, az biztos.
2013. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki! És örülj, hogy ilyen anyukád van! Arról meg nem tehettek, hogy párod annyira nincs jóban a saját anyukájával.
2013. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet.Sokkal szívesebben van az én anyukámnál,mint a sajátjánál.Engem egyáltalán nem zavar,sőt örülök,hogy jól kijönnek.
2013. dec. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van, mivel közel lakunk egymáshoz, mindennap átmegy hozzá beszélgetni, nagyon jó a kapcsolatuk, míg az édesanyjával már nem is beszél,ott az anya szakította meg a kapcsolatot!
2013. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!