Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a baj az anyósokkal?

Mi a baj az anyósokkal?

Figyelt kérdés
Sok kérdésnél és válasznál olvasok panaszt az anyósokra. Nekem szerencsém van, mert jól kijövünk egymással, szerencsére a példa is jó volt előttem, anyukám is jól kijött az anyósával. Meséljetek, mi a gond nálatok!

2014. jan. 3. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Semmi az ég világon. Az kérdez akinek gondja van. Naponta van anyát szidó kérdés is. Akkor mi bajuk az anyáknak?
2014. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Örülj neki, hogy nálatok nincs vele gond!
2014. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nekem tökéletes anyósom van...nem létezik :D
2014. jan. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
valószinű sok baj van a "menyecskékkel" is.Csak az anyósok nem írják ki.
2014. jan. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Általánossságban?

Semmi.

Az enyémmel?

Az, hogy nincs rendben, mármjpint tényleg nincs sajnos.

Állandó gyógyszert szed a depressziójára, emiatt állandóan "lebeg" hangulatingadozásai vannak, annyira gondoskodó,mhogy megfojtja az embert. Ezeket tudom kezelni, de kiderült,mhgy emellé rosszindulatú, és kétszínű.

Még ezt is tudnám kezelni, de elkezdtem belefáradni.


És igen, sajnos a saját fiai sem bírják. A férjem még egész jól kezeli, de a sógorom sajnos nem, csúnyán beszél vele, megríkatja stb..nem csak anyősnak, neki sem ártana egy pszichologus, mert ő sem kezeli normálisan az anyját...


Amúgy 5 évig jól kijöttünk, akkor derültek ki turpisságok anyukánál, hogy fúr a fiánál, hogy a sógorom párját nekem szídja(pedig tenyleg nem érdemli) neki meg jópofi megy...a fia esküvőjét majdnem sikerült tönkretennie, vagyis sikerült, mert a férjem nem tudta élvezni, egész este sík ideg volt, majdnem hazaaküldte az anyukáját..

Most meg úgy viselkedik az anyósom, mintha mi sem történt volna..

Nah mindegy..

Szerencsére 150 km van köztünk, a 2 havonta pár őra talalkozás ndben is van

2014. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
A fiús anyósoknál az esetek túlnyomó részében az, hogy nem képesek elfogadni a tényt, hogy a "kisfia"-nak létezik élettér..
2014. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
70%
Nem tudják elengedi a pici fiukat... Állandó harc folyik az anyós meg a menyecske között, hogy mégis ki legyen az asszony a háznál. Az első komolyabb problémák összeköltözésnél merülnek fel, aztán gyerekszülésnél, majd nevelésnél... Ezek az állandóan keringő sztereotípiák csak még inkább megerősítik az ellenséges hozzáállást. Azt veszem észre magamon olykor, hogy a tökéletesben is a hibát keresem. Gyanakvó vagyok vele szemben, megkérdőjelezem, hogy tényleg ennyire szeret, vagy csak megjátssza-e. Eggyel mindig több a nyájas szó. Plusz elvesztette a hitelességét a szememben, sógorom párját porosra szidja a szememben, neki meg megy a jópofi. Összességében nincs vele bajom, főleg a párom miatt, mert imádják egymást. De ő nem látja azt az anyjában, amit én.
2014. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mi a baj velük??


Egyszerűűű :)



AZ HOGY ANYÓSOK!!!!!!!!!!

2014. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!