Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós azon problémázik, hogy...

Anyós azon problémázik, hogy nagyon drága konyhaszekrényt vettunk. Már az egész falut telekurtolte ezzel. Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés
Eloszor hidegen hagyott a dolog, de nem áll le, valamiért fáj neki ez a dolog vagy nem tudom mi baja van. Méretre csináltatunk konyhaszekrényt egy asztalossal, anyaggal, munkával, szállítással, beszereléssel és mosdoval 300.000Ft fog kijonni kereken, már a felét kifizettuk. szerintem ez egyáltalán nem sok érte, foleg hogy modern és olyan amilyet megálmodtunk, es lejonnek beszerlik semmi gondunk vele, de o ezt nem érti meg. folyton ezen sír, és beszéli a faluba. igaz hogy anyukáméktol kaptuk nászajándékba, de az már ne legyen az o gondja.
2014. jan. 4. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell leállítani, mondja csak nyugodtan. Főleg, ha falun éltek..ott jobb egy irígy, mint 100 sajnálkozó..

Anyukádéktól kaptad, lehet, bántja, nem ő adta rá a pénzt.

Legyél büszke a szüleidre, anyós szövegére pedig csak mosolyogva reagálj, milyen jó, hogy ennyit tudtak segíteni a szüleid.

Ne foglalkozz vele, mondja, ha akarja. Saját magát égeti, nem Téged. Kár vitázni, magyarázkodni.

2014. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A faluban úgyis az terjed, hogy vele fizettetétek. Ne foglalkozz vele, a Ti házatok, Ti váratok.
2014. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagy mondja..

Mi baja mégis? Nem nekik kell fizetni, nem is az ő konyhájuk..

Akkor mi?


300e amúgy nem elrugaszkodott összeg, ha be is szerelik stb egy konyhaszekrényre

2014. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Az enyém 800e volt hűtővel, mosogatógéppel, beépített tűzhellyel. Mondd meg neki, h a köv 2X ennyibe fog kerülni és vele fizetteted a felét.
2014. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hadd kürtölje,aki kicsit is képben van,tisztában van vele,h ennyibe kerül egy méretre csináltatott konyhaszekrény...Amúgy nekünk is ennyi volt,és a hapsi kiszámolta mennyi lett volna blokk konyha(tehát olyan,ami előre gyártott)elemekből...30.000ft eltérés volt,ennyiért szerintem nem érdemes kompromisszumokat kötni(itt van egy kicsi hely,nem olyan a színe,nem olyan a marásminta,stbstb..)
2014. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ne foglalkozz vele. Teljesen jó ár, sőt még kedvező is. Anyósod nincs tisztában az árakkal, illetve gondolom az a típus, aki szerint a sablon 70e-s konyhaszekrény is jó. Igaz, hogy nincs hozzá normális hely, és nem tetszik, nem praktikus stb.

A mi konyhaszekrényünk drágább volt szerelés, szállítás és mosogató nélkül.

2014. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem is volt olyan drága. Ha az IKEA-ban vetted volna, sokkal drágább lenne és ráadásul pozdorja. + a mosogató + a szállítás, + az összeállítás.


Én 2006-ban vettem 2 felső kétajtós szekrényt, 1 felső sarokszekrényt, 1 210 cm magas kihúzós fiókos szekrényt, 1 kis alsó fiókos szekrényt, egy alsó sarokszekrényt, egy kétajtós szekrényt a mosogatóhoz. Már akkor 500 ezer Ft-ot fizettünk érte, plusz a szállítás ( 6 ezer) és összeállítás (16 ezer).


Amúgy meg mi a franc köze van hozzá az anyósodnak?

Ő fizette?

2014. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se foglalkozz vele. Már írták előttem, hogy aki valaha is vett,csináltatott konyhabútort, az képben van az árakkal.

Szerintem anyós ezzel egyetlen dolgot ért el, hogy tudjátok, ezentúl semmit nem kell az orrára kötni, mert ha nem ért egyet vele, úgysem tudja magában tartani. Hát ezt jól elintézte magának.

2014. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!