Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom valótlant állít rólam...

Anyósom valótlant állít rólam a páromnak. Hogy bizonyítsam be, hogy hazudik?

Figyelt kérdés

Anyósommal egy busszal járunk dolgozni, a busszal több kollegám is dolgozik köztük férfiak is.

Sokat beszélgetek velün és anyósom azt állítja a páromnak, hogy viszonyom van az egyik kollégámmal.

A párom amúgy is ideges természetű, hamar haragra gerjed és mindent elhisz az anyjának.

Mindennaposak a veszekedések, elhagyni nem tudom mivel van egy megállapodásunk.

Amúgy tényleg nem csalom meg, nem is merném mert megölne.

Mivel oszlassam el a gyanakvását?


2014. jan. 9. 17:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Mindenkit el lehet hagyni...

Amúgy szerintem kérdezd meg anyósod a férjed előtt miért állít valótlant, sőt az a legjobb ha az akivel szóba hoztak az is ott van. Ott előttetek is ismételje el.

Milyen megállapodás van köztetek, ezt nem értem?

2014. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd el, mi van ha féltékenységében egyszercsak félholtra ver??? Mi az hogy egy megállapodás miatt nem hagyod el?

Borzasztó hogy egyesek mennyire nem mernek lépni a saját életük érdekében...

2014. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Az egyik ismerősömet kisegítette a párom kétmillió forinttal.

Ha elhagyom akkor baj lesz.

2014. jan. 9. 18:02
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Miért? A te pénzedből adta vagy mi?

Írhatnál egy kicsit bővebben is, fene se pazarolja arra az idejét hogy mindent kihúzzon belőled.

2014. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A lényeget a kérdésben leírtam! Hatalmas szivességet tett az ismerősömnek ezért megígértem, hogy soha nem hagyom el.

Most az anyósom veszekedést generál köztünk.

2014. jan. 9. 18:14
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Az ismerősödnek tette a szívességet, nem neked ... Kettejükön van a teher ...
2014. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Érdekkapcsolattól mit vársz?

Válaszolva a kérdésedre, egy gyanakvó pasasnak ezt soha se fogod tudni bebizonyítani, hogy nem csalod meg. Mégis HOGY?? (Mert a megcsalást esetleg be tudod bizonyítani, de egy olyan dolgot hogy, amit nem követtél el)? A fene megette az ilyen kapcsolatokat.

2014. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

"Amúgy tényleg nem csalom meg, nem is merném mert megölne."


Te is az a fajta áldozat-típus vagy, aki hagyja, hogy mások irányítsák, mások döntsenek a sorsa felett, esetleg terrorizálják.. én mindig furcsállom hogy ilyen emberek léteznek, de hát szép számmal vannak ilyenek.


Ha tényleg ártatlan vagy, akkor nem kell bizonygatnod. Ha meg nem, akkor hiába bizonygatod, csak olaj lesz a tűzre.

2014. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Magyarul: eladtad magad egy pasinak 2 millióért, amit még csak nem is te kaptál meg.

Hát tudod, én cseppet sem tudlak sajnálni, te tetted saját magad szerencsétlenné, az anyósod hozzád képest zöldfülű az életed tönkretételében.

2014. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

63%-os. Te miről beszèlsz?

Tudod vannak olyan anyósok akik ki nem állják a menyüket és mindent kitalálnak, hogy megszabaduljanak tőle.

2014. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!