Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan bizonyítsam be, hogy...

Hogyan bizonyítsam be, hogy 18éves húgom drogot árul? Mindebben az a szomorú, hogy anyám tudja, de nem tesz semmit.20L

Figyelt kérdés
Évek óta gyűlölöm anyám ágán lévő embereket, főleg tőle megszületett 2 testvéremet. A kisebb 13 éves-en nem volt szűz, iszik, kristályozik... a másik 18, drogot árul, iszik, szív, lopja a családot (arany..stb)... és rám lett kenve, merthogy pont utazni voltam és biztos onnan van pénzem... unom hogy mindenki elnézi neki a dolgokat és énnekem ezzel kell élnem. Ha kell névtelenül rendőrségen feldobom. Az én legnagyobb bűnöm a tanulás, amit rendbe hoztam... heti 43tanórám van... de pihenni nem tudok tőlük...

2014. jan. 2. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Miért kell ezzel élned? Ha a húgod 18 éves, azt jelenti, te idősebb vagy. Felnőtt vagy, költözz el, tartsd el magad, akkor nyugodtan gyűlölheted a rokonaidat, még zavarni se fognak a mindennapjaidban.


Azt meg, hogy a féltestvéredet fel akarod jelenteni névtelenül, mert irigy vagy rá, és nem tudsz tőle pihenni, hát inkább nem minősítem.

2014. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
rendőrségen dobd fel
2014. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Az írásod színvonalán nem látszik az a 43 tanóra. Bocs.


Ha meg a saját tesód feljelentenéd (ráadásul gyáván névtelenül), az téged minősít, kedves, nem kicsit. Nem örülnék egy ilyen nővérnek.

2014. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Amiről írtál, ha igaz, az bizony súlyos bűncselekmény.

Tudnod kell, hogy akinek bűncselekményről van tudomása, és nem jelenti az illetékes szerveknek, maga is bűncselekményt követ el.

Az is igaz, hogy pl. szülő és házastárs nem köteles feljelenteni a gyerekét, házastársát (értelmeszerűen), de azt nem tudom, hogy testvérekkel is így van-e.


Azt is tudnod kell, hogy ez az írásod felért egy feljelentéssel, hiszen az IP-címe alapján mindenki lenyomozható, követhető.


Amúgy, ha nem bírod ezt a légkört, akkor sürgősen menekülj ki onnan. A legrosszabb albérlet is jobb, mint egy ilyen "bűntanya".

2014. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

"Hogyan bizonyítsam be"

"anyám tudja,"


Akkor kinek és miért akarod bebizonyítani? Mivel lesz neked jobb, ha megvádodod a testvéredet? Egyébként nyilvánvalóan tévedsz, mert ha drogot árulna, akkor biztosan tele lenne vele a szobája, tehát egy perc alatt le lehetne őt buktatni, úgyhogy szerintem te csak rossznak akarod látni őt, de a dílerkedésben tévedsz.

2014. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Ha ez igaz, akkor a legjobb volna, ha mielőbb elhúznál onnan. Ha te annyival különb vagy, mint ők, és teli vagy (nem mondom, hogy nem jogos) gyűlölettel anyád és az anyád családja iránt, és nem teszel ez ellen a gyűlölet ellen semmit, akkor előbb-utóbb be fognak darálni lelkileg.


Ha a 18. életévét betöltött húgod drogot árul, akkor bűncselekményt követ el. (Ha 18 alatti, akkor is, csak más megítélés alá esik) Ha az anyád ezt tudja, és nem tesz semmit, akkor ő is bűnös, és törvényileg büntetendő, valamint te is, ha te tudod, és nem teszel semmit.


Rendőrség és feljelentés! Előtte kérj tanúvédelmet, mert a drogmaffia nem szokott lacafacázni. Hamarbb kaphatsz golyót a fejedbe, sem hogy felfognád, bármi veszély fenyeget.

2014. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es: "Azt is tudnod kell, hogy ez az írásod felért egy feljelentéssel, hiszen az IP-címe alapján mindenki lenyomozható, követhető."


Ne keltsünk paranoiát, jó? Az IP-címet nem lehet csak úgy kiadni szíre-szóra! Ez nem egy cukros-takny-s amerikai gagyi film, ahol hipp-hopp ráugranak az emberre, mert a Nagy Testvér mindent figyel és mindenről tud.


Az IP-címek kiadásához ügyészségi engedély szükséges, és azt csakis jó okkal szokták kiadni. Egy GYK-oldal névtelen felhasználója miatt nem fognak rohanni sehova. Névtelen felhasználóként itt bárki bárkinek kiadhatja magát, és bármit hazudhat - úgysem tudod bizonyítani.


Mit gondolsz, miért költözik át annyi újság manapság a Face-ra? A Délmagyarország c. napilapot pl. megbüntették egy, a Lázár (Orbán legcsókosabb csókosa) elleni cikk utáni kommentekért, kb. két millára. A moderálás derogál, a felelősséget nem vállaják, így aztán a Face-ra költöznek, akkor ott minden névvel megy - arra már mehet a feljelentés. De névtelen fórumokkal nem foglalkozik senki emberfia.

2014. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
8%
Mondd neki azt hogy te is kérsz, mert ki szeretnéd próbálni, videót készíts, és dobd fel anyádnak, mutasd a videót, csak arról kussba kell lenni hogy úgy bukott le hogy te vettél, mert akk. te is bünös vagy.
2014. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ne jelentsd fel a testvéred. Ezt rendezzétek családon belül. Nem lehet, hogy részben a stílusod és érzelmeid miatt nem tudtok erről normálisan beszélni? Úgy értem, hogy ez a gyűlölet érződik rajtad és nem jóindulat?


És tényleg egy szobát nem tudnál kivenni hozzád hasonló lányoknál?

2014. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a 43 óra ez elég abszurd, ezt miért csinálod? Ennyi óra nem szokott lenni.
2014. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!