Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyos gondok, vege lesz egyszer?

Anyos gondok, vege lesz egyszer?

Figyelt kérdés

Juniusban lesz az eskuvonk ezert mostanaban sokat vannak itt a parom szulei. Mindig is tudtam, hogy utalnak. A parom elott udvarisak velem, de amikor o nincs itt nagyon meg tudnak serteni. Egy nyaralas alkalmaval anyosom elmondta, hogy nem orul annak, hogy mi egy par vagyunk...

Ma is itt voltak, anyosom telefonalt a nappali kozben a kezevel mutogatott, hogy menjek ki, talan aprosag de mindig ilyen bunko velem.

Aposom levegonek nez...

A paromnak sokszor panaszkodtam de azt mondta tul erzekeny vagyok es hogy az en videki (vendegszereto) szuleimet ne hassonlitsam az o szuleihez.

Mit tegyek, hohy ez valtozzon?


2014. jan. 11. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
persze.. előbb-utóbb kijut a temetőbe..
2014. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg úgy viselkedni hogy ne lássa rajtad hogy neked ezek rosszul esnek ( tégy úgy hogy téged ez nem érdekel ). Lehet hogy idővel máshogy viselkednek majd. Nekem nevelő apám nem szerette a páromat idővel más lett , ma már ha lemegyünk hozzájuk nem győzi kínálgatni kedveskedni jót beszélgetnek. Lehet hogy az idő mindent meg old , de ha nem vele kell laknod akkor az még jobb. Sok szerencsét hozzá
2014. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ettől lehetnének sokkal rosszabbak is. Akik elmondanak mindennek a hátad mögött, itt legalább a szemedbe mondta anyós, hogy mi a helyzet, meg nem áskálódik ellened.

Te is nézd őket levegőnek.

Ne látogasd őket, csak a párod menjen hozzájuk, ne köszöntsd fel őket alkalmakkor, ha hozzátok mennek, akkor se foglalkozz velük. Majd a párod gondoskodik róla, hogy jól érezzék magukat, te ellehetsz a másik szobában is.

2014. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!