Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elődszőr is, hülyeségeket ne...

Elődszőr is, hülyeségeket ne írjatok. Baj van az Apósommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!20 éves vagyok. A lánnyal még igazából nem vagyunk házasok, csak párkapcsolatban vagyunk. Az ’ Apósommal ’ személyesen nem vagyunk rossz kapcsolatba. Magyarul nekem nem ’ meri ’ elmondani a véleményét rólam, de a lánynak meg tiltja, hogy velem legyen vagy, hogy többet én találkozzak vele. Pár napja voltam nála, beszéltem vele (Apóssal) és semmi probléma nem volt, de mihelyt eljöttem már a lánynak mondta a magáét. Mit tudnák tenni, hogy ne szóljon bele vagyis, hogy tudjunk találkozni a lánnyal?

Após: Lengyel származású.

Előre is köszönöm válaszotokat!

Ha több információ kell, akkor kommentbe írok.



2014. febr. 6. 12:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%

Jaj, bántja a szemem ne haragudj! "TUDNÉK", azt úgy mondjuk!

És semmit nem tudsz tenni, ő ilyen, nem szeret téged valamiért, nem is neki kell, hanem a lányának!

Ha negédes vagy, az csak még rosszabb lesz, idővel biztosan elfogad majd, de ha nem, akkor se tehetsz róla, persze, ha erre nem adsz okot vagy ilyesmi.

2014. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Első vagyok, mondjuk ez még fontos volna, hogy a lány hány éves?

Ha ő is 20, akkor hogy tilthatja? És mit mond, miért nem szeret téged?

2014. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
L kora?
2014. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd meg tőle személyesen, mi baja. (Legyen ott a lánya is.)

Ki tudja, még kiderül, hogy a lányka sem mindig mond igazat.

2014. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle magától, mi a kifogása ellened?
2014. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon magabiztos vagy, hogy apósodnak nevezed. :-))

A lengyel férfiakhoz a pián keresztül vezet az út.

A vodkát szeretik, ráadásul nem keveset. Egyik alkalommal csapj egy üveget az asztalra és beszéljétek meg a dolgot. Legalább fél litert igyál meg te is, onnan számít náluk valaki férfinek. Közben érdeklődj lengyel szokásokról, pl náluk 3 nap egy esküvő stb.

2014. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha nincs konkrét oka annak, hogy nem bír téged, akkor lehet, hogy csak nem fogadja el, hogy a lánya felnőtt és van valakije, és senki sem lenne neki elég jó. Bár nem tudom, hány éves a lány.

Vagy lehet, hogy egy lengyel fiút szeretne a lányának.

2014. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Talán nem vagy elég tanult, az a baja?
2014. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Először is meg kéne tudnod, mi a baja veled. Ha neked nem mondta el, csak a lányának, kérdezd meg a lányától. Ugyanis nem mindegy, mi a tiltás oka.
2014. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%

Nem egy gerinces apósjelölt, tény és való.

Valószínű valami baja van Veled, az az életben nem derülne ki, micsoda, csak a tipp szintjén maradna.

Ha a lány se mondja el ezt, akkor nem tudom, mert akkor az apjának falaz valamiért.

Voltam ilyen helyzetben, elég kiborító, a párom nem akart viszályt köztem, és az apja között.

Nagyon utáltam az apját....

2014. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!