Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Na ehhez mit tudtok hozzászólni?

Na ehhez mit tudtok hozzászólni?

Figyelt kérdés

Ésedapám anyja elképesztő hogy mit művel. Már nagyjából 19 éve (mikor összeházasodtak a szüleim), azon van hogy elváljanak. Pedig az ég világon semmi indoka sincs rá, szüleim mindketten doktori végzettségűek, teljesen normálisak, semmi rosszat nem tettek ellene. Amikor én születtem, és édesanyám a kórházban volt, idejött és megpróbálta magával vinni a bátyámat (1,5 évesen), még szerencse hogy a nagymamám meg tudta akadályozni.

Na szorítkozzunk most a lényegre. Apámnak van egy lakása az egyik vidéki nagyváros közponjában, 5-6 milliót biztosan ér. Ezt az egyetemi tanulására kapta, 32 évvel ezelőtt, azóta az 'övé', de az anyja nevén van. Már régóta kéri, hogy hadd adhassa el, de az anyja mindig azt mondja mennyire kellhet az még. Apám testvére már rég megkapta a saját lakását, és mellé egy nagyobb értékű lakást is teljes berendezéssel és egy autót mellé, plusz az összes albérleti díjt amit az ő lakásán kerestek. (Cserébe az ő menyasszonyát is elkergette az anyja, egyedül él).

Tehát apámnak az anyja tartozik a 6 milliós lakással és mellé kb. 7 millió forint albérleti díjjal amit az évek alatt keresett rajta. Eddig még elviseltük valahogy, de most már kell lakást venni a bátyámnak Budán, úgyhogy ez a pénz nagyon kellene. Meg amúgy is milyen dolog ez hogy az egyedülálló fiának laást meg autót vesz, a sokgyerekes családapa fiának meg a saját pénzét nem adja oda.


2014. febr. 9. 09:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem jogi választ kértem, és az egyetlen embert aki megértette a lényeget lepontozzátok...köszi.

Egy 18 éves srác hogy a halálba fizessen magának albérletet? Gondolj már bele. Milyen bevétele van?

Jólvan nem akarok kötekedni. Ide se jövök többet. :/

2014. febr. 10. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!