Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyenek voltak azok a helyzet...

Milyenek voltak azok a helyzetek, amikor párod (férfi) nem állt ki melletted az anyós ellen, illetve amikor kiállt melletted az anyós ellen?

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Volt már több eset.De még a kapcsolatunk elején.Ezért választás elé állitottam h vagy én vagy az anyja.Azóta meg emberelte magát.
2014. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az anyósommal történt,mert az már sajnos nem él.A huga vette át a stafétabotot.Egyszer mentünk hozzájuk és a huga lányának ott volt a barátnõje és a férjemet mindenáron közéjük akarták ültetni.Egyébként sohasem hagyják,hogy mi egymás mellett üljünk.A huga is mindig közénk mászik.A férjem sohasem állitja le.Soha nem véd meg a hugától, nekem kellett leállitanom, hát ahogyan tudtam.Ritkán megyek hozzájuk ez lett a vége!
2014. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer pénz miatt elsirtam magam (anyóshoz kapcsolódik ) azóta kiáll mellettem ha kell ha nem
2014. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ez nálunk is mindennapos dolog az ilyen alkalmak után anyám mindig jól ráveszekedik apámra, de ő nemtörődik vele és mindketten megunják és mindig megy a körforgás tovább évente háromszor van kb ilyen
2014. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mellettem mindig kiáll a férjem,igaz anyósom sem az a problémás eset..Két dolog volt,amiért a férjem "beszélt a fejével",az egyik a gyereknevelés,a másik a súlyommal való folyamatos foglalkozás(nem negatívat mondott,csak mindig "megvédett" anyósom,akkor is,ha szóba sem került,ő felhozta..ez egy idő után bosszantó volt).
2014. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Általában nem áll ki egyikünk mellett se, ki akar maradni a dologból, de sokszor ez is rosszul esik, mikor az anyja olyan eszement dolgok miatt sértődik meg rám, hogy az eszem eldobom. Ilyenkor szerintem le kéne állítsa, de nem teszi, ráhagyja.

Pl egyszer azért sértődött meg rám anyós, mert átjött hozzánk és ismerős volt a cipője, erre én kérdetem hogy Xy boldban vette, x összegért? Mondta, hogy igen. Mondom, hogy nekem is tetszett pont ez a cipő, felpróbáltam, de aztán nem tetszett, ahogy áltt a lábamon(vastag a vádlim, sok cipő nem áll jól). Erre ő besértődött, hogy én kritizáltam a cipőjét, hogy olcsó volt.

Meg volt egy olyan eset, hogy azért volt rám megsértődve, mert potszolt valamit a facebook oldalamra és nem reagáltam rá, csak belikeoltam...

Na az ilyen agyamat eseteknél szeretném, ha kiállna mellettem és megmondaná az anyjának, hogy viselkedjen már normálisabban, de nem... Ő ki akar maradni belőle. Meg amúgyis, miért nem írtam semmit a posztjára, ha tudod, hogy ilyen? Pff...

2014. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy anyósom ellen, de a férjem mindenben kiáll mellettem, hiszen (Tk) ezért a férjem.
2014. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

6. válaszoló!

A két kezemet összetenném, ha az anyósom próbálna valamiféle kapcsolatot kialakítani velem és a kedvemben járni, és posztolgatna a falamra! Én lennék a legboldogabb ember...


Ám nem így van. Az én anyósom minden leendő menyasszonyok rémálma. Nem mondja meg a szemedbe ha baja van veled, de a fiacskájának úgy kibeszél, hogy minden száj tátva marad.

A barátommal 3 éve vagyunk együtt. fél évre külön mentünk, mert anyóspajtás addig beszélt ellenem, amíg a fia azt nem mondta, hogy ő ezt nem bírja. Egyszerűen nem tudtam megfelelni az anyósnak. Soha nem voltam vele tiszteletlen, soha nem szóltam neki úgy, hogy oka legyen haragudni, soha nem uszítottam ellene senkit, nem nyaltam a s,***ggét sem, csupán egyszerűen nem vagyok neki szimpatikus és ennyi...


A barátom közölte, hogy az anyja a családja, őt nem küldheti el a fenébe, ezért inkább engem küldött el..


Anyuka elérte amit akart, szakított velem a kisfia miatta. Ennek örömére (nem fogjátok elhinni) bulit rendezett náluk, amit a barátom csak később tudott meg hogy miért is rendezett anyuci kertipartit.


Amíg én úgy éreztem, hogy lesöpörtek a föld színéről, addig anyuci a piacon híresztelgette, hogy a kisfia mennyire boldog mióta nincs velem, és hogy mennyire örül hogy már nem vagyunk együtt, mert mostmár a kocsit otthon tartja a fia ( meggyőződése volt, hogy az autót mindig miattam használta a fia, hogy fuvaroztasson, de hozzátenném hogy 2 év alatt 3x ültem abban az autóban, na mindegy)


Aztán a barátom rájött, hogy mégiscsak én kellek neki, és hogy szeret. Azért remélem senki nem hiszi azt, hogy a nyakába ugrottam...dehogy! Úgy megszenvedtettem a fickót, hogy azóta is emlegeti.


Most békesség van. Én nem megyek hozzájuk soha, még ha könyörög akkor se. Az utcán sem köszönök anyóspajtásnak, helyette megmutatom neki, hogy mennyire boldog vagyok a fiával és hogy nem állhat közénk még ő sem, ha akarja ha nem. És ez zavarja őt a legjobban. Szerencsére a barátom már átértékeli a dolgokat, és nem engedi, hogy a fejére nőljön az anyja.


Az a helyzet, hogy te beszélhetsz a barátoddal, hisztizhetsz neki az anjyáról, hogy mekkora hárpia, és hogy mekkora szemét vele is, de ő az anyja, és miattad nem fogja elhagyni, de szembeszállhat vele érted. De azt sem úgy fogja, hogy te nyavajogsz neki. Hagyd rá. Ha rájön akkor megvéd, ha nem akkor nem, és állj tovább. Vannak anyuci pici fiai, akik képtelenek anyuka mellől elszakadni. Keress mást, ha nem tetszik....

2014. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Kedves utolsó, kicsit elvetetted a sulykot, azt hiszem. Lehet nem is véletlen a barátod anyukájának a viselkedése.

Én a férjemről beszéltem és az anyósomról és messze nem áll úgy a helyzet, hogy emiatt szétmennénk. Nagyon szeertjük egymás és harmónikus a kapcsolatunk. Sőt, még anyósommal is jóban vagyok amúgy, szeretjük egymást, csak baromi sértődékeny, és van egy két ilyen eset, mikor nagyon hülyén reagál a dolgokra, aztán elmúlik nála.

2014. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

#8


Te mondod másnak hogy hagyja ott a férjét, mert pipogya?!

Ami te leírtál, ez pont a tipikus anyuci kisfia. Ha az én szüleim viselkednének így, elküldeném őket a pi***ba és hosszú időre szóba sem állnék velük.


"...de ő az anyja, és miattad nem fogja elhagyni"

Mégis szerinted kivel él, a feleségével vagy az anyjával?


Felnőtt embereknél nem normális dolog, ha a szülők irányítják, vagy befolyásolják. Egy felnőtt hozzon önálló döntéseket, és álljon ki a párja mellett (ha igaza van). És 6-osnak abban is igaza van, hogy mert ilyen meg olyan nem kell a hülye fészbuk posztokon nyilvánosan enyelegni, nehogy megsértődjön, mert ő már csak ilyen. A másik fél meg fészbuk-függő, miért legyen az? Ha az após meg talán szeret részeg lenni, akkor legyen ő is alkesz, hogy a kedvében járjon?

2014. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!