Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Baj, ha a leendő anyós nem...

Baj, ha a leendő anyós nem adja ránk az áldását?

Figyelt kérdés

Nem tudja megmondani miért, de nem kedvel. Karácsonykor volt az eljegyzésünk, azóta azt hallgatjuk, hogy ő nem jön el az esküvőre, csak ha más lesz a menyasszony, nem én.

Engem nem zavar a dolog, de a páromat nagyon bántja.


2014. márc. 18. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Ne foglalkozz vele. Minek az áldása?
2014. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Jaj mindegy ki lenne a párja, senki se lenne neki jó.

Picifiát akarja, párodtól függ, hogy "kit választ".

2014. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A vőlegényem szomorú az anyja hozzáállása miatt. Csak miatta érdekel hogy az anyósom nem kedvel. Mert folyton-folyvást két tűz közé kerül, mindig választania kell, köztem és az anyja között.
2014. márc. 18. 11:32
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

mióta vagytok együtt?

mindig ilyen volt?

szerintem a fiának kellene ezt lerendeznie vele..


gyanítom, hogy akárki állna a helyeden ugyanezt kapná a vőlegényed anyjától...

2014. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt, és 2,5 éve együtt is élünk.
2014. márc. 18. 11:37
 6/18 A kérdező kommentje:
Eddig sem kedvelt, de a fia miatt megtűrt a családi eseményeken.
2014. márc. 18. 11:38
 7/18 Nagy János22222 válasza:
87%
Elég bunkó az anyósod, ne foglalkozz mit mond, le kell szarni.
2014. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Tudom ,hogy könnyű mondani,de nem foglalkozz vele, nekem is ilyen az "anyósom", bár ő egyik menyét sem szerette. Kétszer volt nálunk, utána mindig azt hallgattuk,hogy koszban és rendetlenségben élünk (ami persze nem igaz) olyan dolgokat kitalált... végül kijelentette,hogy nem kíván többet rólunk tudomást venni,mert nem vagyunk olyan jómódúak mint ő.
2014. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is ugyanez volt a helyzet, a legjobb dolog, amit tehetsz, hogy nem foglalkozol az anyósoddal, a pároddal viszont tisztáznod kell, hogy te a menyasszonya vagy, az anyja pedig az anyja. Nem kell drámát csinálni, nem kell választás elé állítani a vőlegényed hogy téged vagy az anyját választja. Beszélgessetek erről, kérd meg a párod, hogy rendezze a viszonyát az édesanyjával, ne legyen közöttük harag. Ha a kedves mama nem akar eljönni az esküvőre, akkor maradjon otthon. Biztasd a párod, hogy oldja meg az anyja és a közte lévő problémát, ezt nekik kettőjüknek kell lerendezni a te jelenléted nélkül. Tisztázza le az anyjával, hogy ő téged szeret, közös jövőt szeretne veled és ez az ő döntése, amit az anyjának el kell fogadni, pláne ha igazán szereti a fiát. Ha ez meg van, idővel lehet, hogy a drága mama is megbékél, elfogadja, hogy a fia kirepül és talán közted és közte is rendeződik a viszony.
2014. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
igaza van az egyik előttem szólónak, hogy nem veled lehet baja, hanem egyáltalán azzal, hogy az ő kicsi fiát valaki elveszi tőle... bárki állna ott mellette, mindenkivel baja lenne... de elárulok valamit! ez abban a pillanatban ahogy megszületik az unokája meg fog változni (legalábbis legtöbb esetben ez meg szokta változtatni) onnantól kezdve boldog lesz hogy unokát szültél neki... az én anyósom se bírt engem elviselni, pedig soha semmit nem ártottam neki, a fiával mindig is kiegyensúlyozott kapcsolatban éltünk (élünk) tehát látta hogy boldog velem a fia, mégsem voltam jó... pár hét és itt az unokája.. azt se tudja hol segítsen :D már rájött hogy nem is vagyok annyira rossz :) párod egyedüli gyerek? az én férjem az.. ilyenkor még rosszabb a helyzet :) ő is azt mondta nem jön el az esküvőnkre... az utolsó másfél hónapban esküvő előtt napi szinten hívta fel a férjemet naponta többször is, hogy lebeszélje rólam... természetesen ott volt az esküvőn... eljött... :) férjem mondjuk megmondta neki, hogy ő dönt ha neki ez nem fontos az ő boldogsága, ne jöjjön el... de akkor is feleségül fog venni... :) párodnak muszáj kiállni melletted... ha ezen kívül boldogok vagytok és tényleg kiegyensúlyozott kapcsolatban éltek, akkor nem szabad feladni... mert higgye el más lányban más hibát fog találni... senki sem lesz tökéletes neki!
2014. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!