Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik nincsenek jó viszonyban...

Akik nincsenek jó viszonyban az anyósukkal, náluk hogyan zajlanak a kötelező családi események, ahol muszáj jelen lenni? Inkább ti mentek oda, vagy anyós jön hozzátok? Beszélgettek vele ilyenkor, vagy mit csináltok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Inkább mi megyünk.

Eljönni könnyebb mint őket kitenni.

Olyankor megyünk,amikor más is van nála,pl sogornőék,és akkor velük beszélgetek,kiolvasom az ujságokat,anyóssal max időjárásról beszélgetünk.

2014. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Annyira nem vagyunk jóban, hogy még soha nem voltunk nála (fia sem) mert nem hívott, ő sem jön hozzánk, a hivtslos eseményekre sem jön el. Nagyon ritkán telefonon beszél a fiával!
2014. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Csak nagyon ritkán találkozunk, mi megyünk. Hát én csak akkor beszélek hozzá, ha muszáj. Van egy ilyen felszínes bájcsevely, de érezhetően nem szeret.
2014. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ahol gyermek is van, ott mi a helyzet?
2014. márc. 12. 12:18
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Mi majdnem 2 éve nem láttuk anyósomat, apósomat 4 éve (hála az égnek, mert vele van nagyobb baj). Nagyon ritkán beszél anyósom és a férjem telefonon, de annak általában vita a vége, így a férjem ezt sem erőlteti. A 21 hónapos fiunkat anyósom 3 hetesen látta utoljára, apósom soha. Amíg még találkoztunk ritkán, addig szépen meghallgattam apósom monológjait a saját nagyságáról, de fogalmam nem volt, miről beszél, annyira nem figyeltem. Aztán amint lehet el is jöttünk.
2014. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Második vagyok, nálunk ugy van,hogy férjemnek van egy fia az előző kapcsolatából, a gyerek az anyánál van, nekem is van egy fiam az előző kapcsolatomból Ő velünk van, és van egy közös gyermekünk is. Anyós a férjem fiát még soha nem látta (7éves) ,megmondta,hogy nem kíváncsi rá,mert nem volt szimpi neki a gyerek anyja. Nálunk kétszer volt , hozott a gyerekeknek csokit. De nem érdeklődik felőlük. A kislányunkat is csak kétszer látta.
2014. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Első vagyok.

3 éves a kisfiunk,ő addig eljátszik.

Mivel csak évente 3 alkalommal látja anyóst,ezért nem hiányzik neki,és ha ott vagyunk,akkor sem foglalkozik vele,sógornőnek hasonló korú a lánya,vele játszik (velük jóban vagyunk,összejárunk gyakran)

2014. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nálunk anyósommal van a gond, nem igazán szeret engem és ez kölcsönös, mert szerinte én elvettem az ő fiát és teljesen elvadítottam tőle. Azt zárójelben megjegyzem, hogy a férjem, amikor megismerkedtünk, akkor drogfüggő, de szép lassan leszokott, sőt a kedvemért még pszichológushoz is eljárt és a pszichológus mondta, hogy a szorongásai meg a drogfüggősége egyértelműen az anyjával valóviszonyára, az onnan történő menekülésre vezethető vissza. Szóval gondolhatjátok, hogy mennyire kellett a férjemet "elvenni" anyósomtól. Anyósom terrorba tart mindenkit, a nagymamától kezdve apósomig, azt gondolja, hogy csak neki lehet igaza és a dolgok csak úgy vannak rendjén, ahogy ő csinálja. Most fog megszületni a kislányunk és valahogy annyira nincs kedvem ahhoz, hogy akár anyósom jöjjön hozzánk, akár mi menjünk oda. Még szerencse, hogy van köztünk vagy 150 km távolság, de valahogy egybe van a gyomrom, ha csak arra gondolok, hogy majd jön és az én házamban is rendezkedni fog.:( Ezért kérdeztem, hogy másoknál hogyan zajlik ez.

2014. márc. 12. 12:52
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Ne engedd meg,hogy menjen hozzátok, vagy ha megy akkor ne legyél otthon. Nekem az anyósom amikor megtudta,hogy érkezik az első unoka azt mondta,hogy vetessék el , mondták,hogy tervezett baba és különben is már az 5ik hónapban van, erre azt válaszolta,hogy van egy nőgyógyász barátja és megoldják ,elveszik a babát... ezekután nemcsoda ha nem kívánt vendég...
2014. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező én sosem értettem az ilyet. Mért kell forogjon a gyomrod miatta? Én elküldeném a francba azt kész. Meg is tettem(igaz én férfi vagyok).
2014. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!