Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gáz volt szerintetek ez a...

Gáz volt szerintetek ez a helyzet barátom anyukájával?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az anyós jelöltemet jó kapcsolatban vagyunk bármit meg tudunk beszélni és ő is szeret engem. Viszont a minap történt egy olyan hogy kiárusítás volt egy boltba én meg 400 ft-ért vettem egy farmert amit nem próbáltam fel és nagy lett rám, így neki adtam barátom anyukájának mert rá pont jó lett ő meg ki akarta fizetni nekem. Mondtam neki h hagyja ő meg lebaszott (kedvesen) hogy én diák vagyok jól fog még jönni az a 400 ft ne költsek rá pénzt majd ha gazdag leszek akkor. Egyébént ő is rengeteg mindent vett már nekem ami miatt kicsit rosszul érzem magam, mert bármikor ki akartam fizetni sosem engedte meg. Mit csinálnátok ilyen helyzetben?

18/L


2014. ápr. 5. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem? 18 évesen még én is ennyit lelkiztem minden apróságon, mint te. Azóta 2x annyi vagyok, és tudom, hogy a barátod anyukája már rég el is felejtette az általad leírt "eseményt", annyira nincs semmi jelentősége.

Egyébként 400 Ft-ról beszélünk, nem 4000-ről, vagy 40.000-ről.

2014. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem kedves tőle ez a gesztus - mintha a lányának tekintene. Ha kényelmetlen neked, hogy ő költ rád, de neked ezt viszont nem engedi, próbálj más úton-módon "törleszteni". Pl: segíts neki a dolgaiban, vagy ha ez alapból meg van, valamivel örömet szerezni neki, amit nagyon szeretne (és ez nem jelent feltétlenül anyagi vonzatot).
2014. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, egyébként ebből az derül ki, hogy kedvel téged, inkább örülj neki.

Ha adni szeretnél neki valamit, lepd meg pl. a kedvenc csokijával, hidd el, nem fogja visszautasítani (és kifizetni se).

1-es voltam

2014. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtattatok :) első válaszoló tökéletesen egyet értek veled sajnos apróságokat túlagyalok ezért tettem fel a kérdést.
2014. ápr. 5. 23:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer elmentem nyaralni egy oszatlytarsammal es a szuleivel kulfoldre. Termeszetesen szuleim adtak ra penzt, amit magammal is vittem. Barmit ki akartam fizetni (szallas, kaja) az apukaja mindig mondta h hagyd en fizetek. Aztan mikor mar eleg nagy osszeg osszejott, mondtam neki, h most ez mi ez. Azt mondta, h majd ha sajat csaladod lesz, akkor te fizetsz.
2014. ápr. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem fogadnám el a pénzt, mert te még diák vagy, nekem meg keresetem van, és tudom milyen dolog diáknak lenni. Nem volt gáz, de ne lelkizz ezen sokat nem éri meg. Azért csinálta ezt veled mert szeret.
2014. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!