Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ez a helyzet?

Normális ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Férjemmel van két gyerekünk, kisebbik fiú 3 hónapos, nagyobbik másfél éves. Császárral szültem mind a kettőt. Vettünk egy házat még hét éve. Anyós hiteleket akasztott a fia nyakába, mert már nem lehetett a sajátjáéba. Elvitték a házunkat. Ő utál minket a legjobban, de hogy mire fel... Most apámnál élünk. Szörnyű. Én mondtam neki, hogy szívesen veszem a segítséget a háztartásba két gyerek mellett de már az is jó, ha csak maga után összepakol. (Ha eszik, tegye el a hozzá valókat, ilyesmik) Erre ő: A ku...rva nénikédet gondolod, hogy én itt takarítani fogok, te vagy a nő, az a dolgod, hogy itthon pakolj. Mert ha nem, el lehet költözni. Egyébként a papámé volt a ház, ő meghalt. Mérgembe már vissza szóltam neki, hogy a papa engem szeretett őt meg nem és az az egyetlen szerencséje, hogy ő örökölte a házat nem én, mert nem írt végrendeletet, de talán még annyi köze sincs hozzá, mint nekem. A férjem is teljesen lekezel. Egy rokona külföldön él. Én szeretem őt, ő is engem. Ezt elmondtam a férjemnek és hogy már nem szeretnék vele lenni együtt, kitört a II. világháború. Egy év múlva jön haza az a rokon. Minden hónapba küld pénzt. A férjem úgy csinál, mintha azt a két kezével kereste volna meg, pedig nem is dolgozik semmit se. És totálisan lenéz. Már múltkor mondtam neki, hogy ha nem ismernél engem, gondolod, hogy a két szép szemedért kapnád ezt a pénzt? Nagyon mérges voltam akkor már rá. Most ő nem tudja, hogy még mindig szeretjük egymást a rokonával, mert a kisgyerekek miatt nem akarok itt vitát. Azt hiszi a férjem, hogy az totál az ő pénze, örüljek neki, ha kapok valamit. És hogy akkor neki itthon SEMMIT nem kell csinálnia, a picikkel se foglalkoznia. Ha meg megmondom neki, akkor se tud sehová se menni és csak üvöltözés menne. Most ez így szerintem nem normális, szerintetek?
2013. aug. 25. 12:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* III. világháború és nem szeretnék negyediket :)
2013. aug. 25. 12:17
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi van?
2013. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Férjed remélem megöli azt a rokont, pl. elvágja a torkát egy nádvágóval. Megérdemelné a mocskosa. Aztán a férjed elveszi az összes pénzét, és lelécel külföldre.
2013. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem csak nekem zavaros ez a történet..:)

Szóval van egy ház, ami elvileg a Tiéd lesz (ha apukád után is örökölöd majd). Apukád nyilván azért néz le, mert látja, hogy hogyan élsz. Két gyerek, de nem a férjedet szereted hanem egy fantomot aki x havonta jár haza (nyilván csak dugni), igaz, küld valami alamizsnát. A férjed akkor minek van ott veletek? Nem is dolgozik, nem csinál semmit, akkor minek? Ha úgyis a rokont szereted? Várd meg a rokont amíg végleg hazajön, és éljetek boldogan. Apuka is megnyugszik majd, ha látja, hogy a gyermeke révbe ért.

2013. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért szültel a férjednek ket gyereket ha nem öt szereted?

Miért mentél hozza feleségül ha nem öt szereted?

Miért nem hagyod el ha nem öt szereted?

2013. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem is vagy szerelmes abba a másikba csak biztonságot tudna neked nyújtani a pénzével és ezért azt gondolod szerelmes vagy.

De ha o sem dolgozna es nem lenne pénze mar nem is lennél szerelmes

2013. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hát kérdező, te sem vagy komplett...
2013. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak annyi a kérdésed, hogy "normális ez a helyzet", akkor a válaszom csak annyi, hogy "nem".


A férjedet ha nem szeretd, és nem is keres pénzt, akkor miért vagy vele? Ne legyél abban olyan biztos, hogy ha szétmentek, akkor a rokon továbbra is küld pénzt neked. (Még ha együtt is maradtok, bármikor megvonhatja tőletek)


Egyébként óvatosan veszekedj apáddal, mert egyrészt ti csak megtűrt személyek agytok ott, másrészt a végén még ő fog téged kizárni a végrendeletéből.


Végül: olyan nincs, hogy valaki adósságot akaszt valaki nyakába. És ha a férjed bevállalta, akkor minek szültél kettőt?

2013. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Bocs, de ezt nem lehet kibogozni amit összezagyváltál!!


A lényeg, hogy dugtál egy rokonnal, aki cserébe küld egy kis manit.

Ráadásul a férjed és a gyerekeid mellett!

Gratulálok.

2013. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Köszönjük kérdező, hogy betekinthettünk kicsit a "soron" élő emberek életébe. Sajnos ezt az eltérő kultúrát én nem értem, de nektek biztos normális, hisz általában így éltek.
2013. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!