Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan alakítsak ki egy...

Hogyan alakítsak ki egy kellemes kapcsolatot a barátom anyukájával? Hogyan viselkedjek a találkozók során?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves lány vagyok és van egy 26 éves barátom. A szüleimmel ő már többször találkozott, anyáék nagyon imádják..már több, mint 10 hónapja együtt vagyunk, de én még nem találkoztam az ő anyukájával..

Ennek több oka is lehet: elsősorban az, hogy távkapcsolatban élünk..még náluk nem voltam..

Persze az anyukája tudja, hogy vagyok, beszéltünk is már telefonon (persze csak annyit, hogy a fiát keresem)..de lassan eljön a személyes találkozó ideje..

Elsősorban azért parázok, mert nem tudja, hogy én 160 km-el arrébb élek, mint a fia..ráadásul a srácnak nincsen testvére, így ő anyuci egyetlen fia. A srác apukája már a kezdetek óta nem velük él..

Minden építő jellegű véleményt, kritikát örömmel fogadok!

Előre is köszi a válaszokat!


2013. máj. 25. 21:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Elég szörnyen fogalmaztam, remélem értitek..

(szörnyen fáradt vagyok)

2013. máj. 25. 21:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Viselkedj vele természetesen, illedelmesen, szorgalmasan, mintha a lánya lennél.
2013. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Legyél kedves, udvarias, érdeklődő, tisztelettudó, illedelmes. Ha ebédre mentek, nem árt, ha felajánlod, hogy segítesz elmosogatni. Esetleg vihetsz egy üveg bort vagy bonbont neki.

(de arra azért készülj fel, hogy lehetséges, hogy mindezek ellenére nem leszel majd szimpatikus neki - nem az ördögöt akarom festeni a falra, csak láttam már a környezetemben pár sárkány típusú anyóst)

2013. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogj, legyél kedves, és nyitott. Válaszolj a kérdéseire illedelmesen, de lényegre törően. Dicsérd meg az otthonát, a főztjét, a haját, és érdeklődj iránta.
2013. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!