Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem kedvelem az apò...

Miért nem kedvelem az apòsomat?

Figyelt kérdés

Àltalàban mindenki az anyòst mondja, öt szidja, pedig èn eddig az összes pàromnak nagyon csiptem az anyukàjàt. Èn az apòsokat nem csipem. A pàrom a 3. komoly kapcsolatom es utalom az apjat, es az elödjeinek is mind utaltam az apjàt! Nem tudom, lehet velem van a problèma, hiszen 3 különbözö emberröl van szò es megis. Pszichologushoz kellene mennem hogy ezt lerendezzem magamban? lehet hogy ez visszavezethetö az apàmmal valò kapcsolatomra? mert az egyenlö volt a nullàval. (màr meghalt).

Nincs különösebb konfliktus köztem es apos közt, ö kedvel is engem, de engem màr a puszta jelenlete is felidegesit! ès most hogy született egy fiunk (3honapos most) azota csak még rosszabb. az ellenszenvem csak mèg durvàbb ahogy hozzà èr meg beszèl a fiamhoz. ès ez nagyon rossz èrzès. Senkinek nem beszelek erröl de valakinek megis muszaj mer bekattanok. :( mas is van igy?


2014. ápr. 7. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel tényleg érdemes lenne dokihoz fordulnod. Tényleg köze lehet apukádnak ehhez.
2014. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet egy pszihológus,mert amikor papi elakarja vonni unokáját csavizni,te nem fogod engedni neki,mert nem kedveled,és ott kiborul a bili. Pároddal nem tudod ezt megbeszélni?
2014. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen azt hiszem tényleg az lesz a legjobb ha elmegyek. Köszönöm a vàlaszokat. A pàrom is ès èn is csonka csalàdban nöttünk fel. Az en apam ivott. Azt hiszem ezzel mindent el is árultam. Nàluk viszont a mai napig nem tudom mi volt a problèma. a pàrom nagyon zàrkozott ebben a temaban. ö az apjàval èlt ès mègis az anyjaval jobban kijön. amugy az apja szeret minket, nem iszik, es sokat segit bennunket de megis van bennem valami ellenszenv vele kapcsolatban. ès telleg a pàrom sincs annyiraoda èrte.

hàt igen attol mar elore rettegek ha majd elojön az unoka "ott alszik" tèma. :(

2014. ápr. 7. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég nagy baj, hogy a párod nem mondja el, hogy mi volt a probléma. Az, hogy zárkózott. Gondolom sokkal több rosszat feltételezel apósodról, mint amennyi benne van.

nem iszik.

támogat titeket

felnevelte a fiát

stb.

Menj el pszichológustól, de pároddal beszélj erről, és kérd meg, hogy őszintén mondja el mi volt, mert nem tudsz megnyugodni, mert nem tudod aggódnod kellene-e. Azt is elmondhatod neki, hogy az apákkal a sajátod miatt bizalmatlanabb vagy, és nem akarod hogy ez a kapcsolatotok rovására menjen.

2014. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én szerintem bánt hogy a te apukáddal nem volt olyan kapcsolat, nem érezted milyen is egy apa szerepe az életbe. És sztm ez bántja a szívedet, és ezt így adod ki magadból. De most nézzünk egy másik szemszöget, és ha ezzel is így vagy akkor keres fel egy pszichológust. Írtad hogy a volt párjaid és a jelenlegi párod apukája is ellenszenves számodra, most kérdezem én tőled, ha elmész egy társaságba, barátnődhöz tegyük fel és ott van az édesapja érzel haragot. Szerintem ez is fontos hogy más apukákkal is így vagy, vagy csak volt és jelenlegi párod apukájával. Az érzéseket nem lehet megmagyarázni van és kész. Van az emberebe egy alap ellenszenv, nem szimpatikus valaki akaratunktól függetlenül is. Szerintem a múltat zárd le magadba, minden ember megérdemel 1 esélyt :)
2014. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsò vàlaszolò! Köszönöm hogy irtàl. Ezen làtod mèg soha nem gondolkodtam. A legjobb baràtnöm apujàt pl nagyon csipem. Sokat szoktam beszèlgetni vele. ès pl a nagypapàmat is nagyon imàdtam.

A volt pàrjaim apjat azert nem kedveltem mert az egyik rengetet ivott es nagyon kiàbrànditoan viselkedett, a másik meg ugy bànt a felesegevel mintha ö egy robot lenne (hol van mar a vacsora, miert nincs kivasalva a nadrag? stb.) soha egy kedves szo, ölelès, semmi.

a mostani pàrom apja meg azèrt zavar mert àllandoan sajnaltatja magàt hogy egyedül van, merthogy a felesege elhagyta (pedig mar 13eve elvaltak) es kozben meg velem korabeli csajoknak teszi a szepet. ugyhogy jah.

hàt de letezik hogy minden ferfivel van vmi gond? tisztelet a kivetelnek. de a vegen meg ferfigyülölö leszek az ilyenek miatt :(

2014. ápr. 8. 17:12
 7/7 anonim válasza:
Hát sajnos vannak ilyen emberek, de el kell fogadni. Csak párodat tartasd a szemed előtt,hogy neki az apukája és fontos neki. Sokat kell nyelni de nyeld le. Nekem is van olyan emberek akit egy kanál vízbe megtudnék folyatni a viselkedésük miatt de nem lehet. Hát remélem tudsz majd uralkodni az érzéseiden de sztm nem kell ide orvos.
2014. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!