Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszólt nekem az a nő, s még...

Beszólt nekem az a nő, s még kérdik az emberek, hogy miért nem kedvelem? Szerintetek nem jogos?

Figyelt kérdés

Van a páromnak egy első unoka testvére. Hát nem olyan barátságos fajtából való, ez tény. Tavaly voltunk az esküvőjükön, kb. még két percre sem jött oda, hogy szóljon bár két szót hozzánk, bár megismerkedjen velem, hiszen nem is ismertük(jük) egymást...mindegy nem vagyunk egyformák.

Esküvő után egyszer találkoztunk akkor szóba került, hogy mit végzek az egyetemen mire annyit tudott rá válaszolni, hogy "Egyik barátnőm is azt végzett, s most elad egy butikban..." Annyi különbséggel, hogy én nem azért mentem egyetemre, hogy ott legyek, hanem tanulni, ösztöndíjas vagyok és tényleg hivatásnak érzem amit csinálok...ha bele döglök is a szakmába fogok dolgozni...

Azóta ha a szóba kerül ez a nő, már csak annyit tudok mondani, hogy engem nem érdekel mi van vele...Én vagyok túl sértődékeny?:-S oké mindenkit nem lehet szeretni, de azért van egy határ...nem? A párom mindig azt kérdi mi bajom vele...hát ez...(mondjuk ő még belátja, hogy van abban valami amit mondok)


2011. jún. 9. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem úgy tűnik, hogy inkább te vagy sértődékeny.
2011. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
En ùgy érzem, hogy tùlreagàltad. Biztosan akit emlitett neked, még nem talàlt munkàt. Azt nem jelenti, hogy te is butikban fogsz dolgozni, nem hiszem, hogy meg akart téged bàntani.
2011. jún. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem olyan vészes. De ha nem szimpatikus, nem közeledj hozzá. Nem lehet tetszeni mindenkinek.
2011. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nem te vagy a sértődéken, hanem ő a nagyképű. Én ilyent senkinek sem mondanék. Sőt sok sikert kivánnék inkább, hogy legyen szerencséje, és tudjon elhelyezkedni a szakmájában.
2011. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezen miért kell megsértődni? Az is lehet,hogy még neki lesz igaza! Beledögölhetsz,de akkor sem garantálja senki,hogy valóban el is tudsz a szakmádban helyezkedni!
2011. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Olyan jó flegma lenéző hangsúllyal mondta, hogy ugyan mit akarok kezdeni a diplomámmal majd...

Ez csak tetőzte azt, hogy az esküvőn még csak nem is köszönt nekünk (egy dolog, hogy nekem nem, de a páromnak se). Persze azért a boríték gondolom okés volt...

A párom szerint nem volt ilyen régen, de én valahogy nem tudom elhinni, hogy valaha is kedves volt...

2011. jún. 9. 21:07
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az nem merült fel benned, hogy egy cseppet elfoglalt volt az esküvőjén?
2011. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem szimpi neked,akkor nem kell tartanod vele a kapcsolatot.
2011. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem volt nagy esküvő max 20 ember volt. És nem, nem volt elfoglalt, csak egyszerűen nem volt hajlandó arra sem, hogy bár egy köszönésre méltasson...

Ja és nehogy már a saját esküvőmön ne állnék szóba kicsit mindenkivel, vagy legalább a legközelebbiekkel...(pl. első unokatestvér)

2011. jún. 9. 21:39
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen szakot csinalsz, de lehet, hogy nem rosszbol mondta, hanem fel akarta nyitni a szemedet. Nem rosszbol mondom en sem, de ha szabad bolcsesz, kommunikacio szakos vagy hasonlo vagy, akkor erteheto, hogy miert mondta es nem rosszindulat diktatalta, hanem csak egy tenyt kozolt. Nem kell makacsul ragaszkodni valami rozsaszin alomkephez.


Az eskuvot illetoen: nem mindenkihez tud odamenni az ember. Az en eskuvomon is volt olyan, akit nem ismertem jol, nem akkor van ideje az ismerkedesnek. A sajat eskuvodon olyan elfoglalt vagy, hogy azt sem tudod, hogy hol all a fejed, nem tudsz mindenkivel egyesevel foglalkozni, ha sok vendeg van. Sok eskuvon voltam, ahol voltak olyanok, akiket a menyasszony vagy a volegeny abszolut nem is ismert es nem jarkaltak oda beszelgetni. Sajnos ez egy zsufolt programnal, mint az eskuvo nem kivitelezheto.


Es hiaba mondod, hogy mindegy, nem vagyunk egyformak, megis megsertodtel.


Probald meg megismerni egy kicsit es utana alkoss velemenyt rola.

2011. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!