Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos nagyon nem kedvelem a...

Sajnos nagyon nem kedvelem a nővérem barátját. Más is van így ezzel? Hogy küzd meg egy ilyen mindennapos gonddal?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 éve lesznek együtt, de ki nem állhatom... Szörnyen idegesít...

ÉS egy nagyon önző csak saját magára figyelő embernek tartom.

Ezzel nem én vagyok így egyedül, a másik tesóm hasonlóképp vélekedik róla...

Akárhányszor nálunk van, mindig kerülöm a tekintetét meg a társaságát sajnos annyira idegesít, de ezek mellett van bennem egy sajnálat is feléje, mert tudom, hogy nem tehet róla, hogy ilyen esetlen.


Nagyon félek tőle, hogy majd egyszer valamikor elveszi nővéremet ( ahogy látom nem az az elköteleződős fajta na meg valószínű nem is szereti úgy a nővéremet.. ez hosszú..) De félek tőle, hogy ő lesz nővérem gyerekeinek apja egy ilyen önző ember...

Mit lehet tenni ilyenkor? Úgy érzem nem tudom elfogadni.

Ők 26(f), 24(l) évesek, szóval már nem kisgyerekek.

Nővéremnek ő az első kapcsolata.


2012. okt. 30. 20:17
 1/4 A kérdező kommentje:
És azt hozzátenném, hogy a másik tesómon kívül akivel "közösen utáljuk" senkinek nem beszéltem arról, hogy nem bírom... Bár gyanítom valamelyest látszik rajtam.
2012. okt. 30. 20:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Nővéred boldog a kapcsolatban? Minden megkap, amit akar?


Ezeket gondold/gondoltasd végig, elvégre az első kapcsolatból az egyik legnehezebb kiszállni hosszú táv után.

Ha igen, azaz a tesodnak nagyon pozítiv a kapcsolat, próbáld meglátni benne a jót is. Pl.hűséges,nem csalná meg a tesód, esetleg közös hobbi, foci mérközés stb.. :)


Remélem segítettem.

2012. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát... Nem tudom mennyire boldog, úgy fogalmaznék ,hogy elvannak-megvannak...

Ilyet mondott már " úgyse találok jobbat " amit szerintem nem a legbiztatóbb.

Na meg, voltak olyan gondok, hogy a csávónak fel se állt rá... Még az eleje felé..

2012. okt. 30. 23:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. Csak a te/ti helyzetetek jobb, én (szerintem) egyedül vagyok így, hogy nem bírom a csávót. Amit nekem is tanácsoltak, hagyjam hadd éljék ők az életüket. Ha a tesódnak(tesómnak jó nem tehetsz/ünk semmit.Reménykedjünk, hogy egyszer csak észhez térnek a nővéreink, vagy a pasik változnak jó irányba (na ezt kötve hiszem)
2012. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!