Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen, összejönnétek egy...

18 évesen, összejönnétek egy 30 éves sráccal, aki a tesótok haverja volt? Mellesleg nagyon kedvelem, és nem a szexre hajt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 23:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem a szexre hajt? Ezt honnan tudjuk?
2012. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
miért ne?
2012. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

18 évesen, 30 évessel? Ne röhögtess...

Ja és nem a szexre hajt, mire? Arra, hogy diplomád legyen, és hogy fizethesse a rezsidet?!


Ja és gondolj arra, mire te 28 ő már 40 :-O

2012. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem a szexre hajt XDD, akkor mire?!
2012. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit fiatal vagy ,meg ehez leht o komolyan akarna toled valamit ha osszjonnetek komolyan mert o mar olyan korban van te meg majd rajossz,hogy elni szeretnel es teherbe esel elotte.. szerintem te meg tul fiatal vagy egy ennyi idos ferfihez en mindig elitelem az ilyeneket.. elobb utobb az ilyen korkulonnbseg miatt mindig gondok lesznek:) Ha 30 lennel es o negyven ugy oke de te meg csak most lepsz a felnott korba nem hiszem,hogy egy 30 evessel kellene kezdened ilyen korban elobb ismerkedj a magad korabeliekkel 24 -max az eppen eleg de nem 30. Kesobb majd megunod,mert tul oreg hozzad.
2012. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Az meg, hogy mire hajt, nagyon hamar kiderül, és ennek megfelelően tudsz változtatni.
2012. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Az 5os valaszoloval ertek egyet. Ez a srac lehet komolyan gondolna veled de abban a korban van amikor az ember mar csaladban gondolkodik normalis esetben. Biztos komolyan gondolja, hiszen a baratja hugat nem akarja gondolom csak sexre felszedni. Viszont azt gondolom h tul fiatal vagy meg egy harminc eves pasihoz, en a helyedben inkabb koncentralnek a fiatalabb korosztalyra. Meg csak most lettel felnott :) egy 30 eves pasi mar sok mindenen tul van...
2012. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

Igen.

/egy harminc eves srac/

2012. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Most egy 23 éves sráccal vagyok együtt, 3 éve elmúlt már, hogy összejöttünk, de nem működik egész jól, kicsit többet várnék a dologtól, de inkább kilépnék belőle, és változtatnék. Onnan tudom, hogy a tesójának a menyasszonya a barátnőm, és mondta hogy a srác nagyon tud szeretni..
2012. aug. 3. 00:08
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Hát én nem. De még két éve volt, hogy egyik ismerősöm alig töltötte be a 18-at, érettségi után egy héttel hozzáment az apjának egyik barátjához, aki 45 éves volt, és akkor már mindjárt gyereket terveztek. Azóta nem találkoztam vele, de gondolom, hogy mekkora lehet ott a szerelem, legalábbis a fiú oldaláról. Ez van. Vannak ilyen ép eszűek, már bocs, ha ezzel megsértelek.
2012. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!