Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért jön hozzánk minden...

Miért jön hozzánk minden hétvégén anyós ebédre, ha szerinte rosszul főzök?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén itt van, ma is itt volt már 11 órakor. Persze nem fogjuk elzavarni, van annyi étel, egyen nyugodtan. Mindig megjegyzi, hogy "ehető volt" az ebéd, de ő ezt sokkal finomabban is megtudná csinálni. Ő soha nem invitál meg minket ebédre, én meg nem fogok odapofátlankodni.

Ha nem ízlik a főztöm, ne egyen belőle!


2014. ápr. 12. 13:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Azért megy, hogy kritizáljon. Ennyi.
2014. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Én elküldeném a p.icsába. :D
2014. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom elküldeni a párom miatt... :D
2014. ápr. 12. 14:16
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem az ebedert megy hanem a tarsasagert.
2014. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem ebéd után jön?
2014. ápr. 12. 14:41
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem latod, hogy titeket akar latni? Mar 11-kor ott van. Ha ebed utan menne, akkor varhat meg kb 3 orat. Hagyd mar, csak mosolyogjal. Vagy beszeld meg vele, hogy jovo heten o fozzon, (nalatok) nagyon szivesen venned.
2014. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Zabálni akar ingyen,mert lusta magára főzni :D
2014. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Azért, hogy ezt elmondhassa neked, azért, hogy irigységében, gyűlöletében megbántson, leverje rajtad az isten tudja milyen eredetű saját érzelmeit.


Tudod, mi a nagyobb gáz? Hogy megmondjuk neked világosan, hogy küldd el anyóst a francba, és te lepontozod a neked nem tetsző válaszokat, és nyavalyogsz tovább, kifogásokat keresel. Ha csak panaszkodni akarsz, és tenni semmit, akkor ezt talán öntsd anyóspajti nyakába vissza.


Ha nekem EGYSZER Is ezt tette volna az anyósom, amit veled a tied, éhen döglött volna az árokparton, mert egy kanál levest sem vittem volna neki. Ha nem tetszik a főztöm és ő mindent jobban tud, akkor főzzön magának, maradjon magának és gebedjen meg ott, ahol lakik.


Most halt meg a házunkban egy ilyen utálatos szörnyeteg vénasszony, aki vénségére mindenkit elmart magától. Látni se bírta még a menye sem. Tudod miért? Mert épeszű ember nem akar lábtörlője lenni senki emberfiának - vagy ha igen, akkor nem panaszkodik.

2014. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

A párodat megkérdezted már, hogy szerinte miért csinálja a mama? Meg hogy melyikőtöknek van igaza?


Egyébként nekem a saját anym ilyen, csak kritizálni tud. Ha nincs rend, vagy nincs minden nap elmosogatva, felmosva, akkor szerinte mi már koszban élünk. szerintem meg nem csak az van, hogy ő otthon van egész nap, nem dolgozik, mi meg reggel 6-kor elmegyünk, és este érünk haza munkából. Megnézném, hogy nála el lenne-e mosogatva minden egyes nap 12 óra munka után.


Egyébként meg lehet, hogy a mama jobban főz, és akkor mi van? A párodnak ízlik? Mert csak ez számít! Amúgy meg 60 évesen te is sokkal tapasztaltabb leszel és jobban fogsz főzni, mint az idősebbek általában. nem hinném, hogy ő 20-30 évesen profi szakács volt. Ha csak nem volt egyéb dolga és otthon ült. Ezt simán el lehet mondani neki. Mármint nem azt, hogy otthon ült, hanem hogy neki van már 30-40 év tapasztalata, majd ha neked is lesz te is úgy főzöl.


ÚÚÚÚÚtálom a kötekedő vénasszonyokat!!!

2014. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem főzöl rosszul, ha minden hétvégén ott van. :)

"Ehető", az már dicséret!

Ha mondja, jobban megtudná főzni, ebéd után RÖGTÖN told félre a mosatlant, (még az asztalon!) hozz gyorsan papírt ceruzát, és nagyon figyelve, szájtátva szinte, kérd, diktálja le az ő receptjét, hogy még finomabb legyen a Te főztöd. Persze, kérdezz, minden apró pici részletre kérdezz rá..Kanál só..milyen kanál? Evő, teás, kávés?

Milyen márkájú liszt, olaj, cukor..

Nem fog többet kritizálni, hiszen Te egy tanulni vágyó háziaszony vagy, ő meg majd belezavarodik a részletekbe.

2014. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!