Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezelitek az olyan...

Hogyan kezelitek az olyan helyzetet, hogy a páromat az anyósom kb.3 éves szinten kezeli? Már nagyon kezdek belefáradni!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Ő anyja intézze ő el vele, ha meg neki megfelel akkor neked is el kell fogadnod.
2014. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell belenyugodnod. A párod vagy a sarkára áll, vagy költözzön az anyjához.
2014. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a párodnak kell kezelnie, neki kellene lerendezni.


Ha meg nem hajlandó felnöni, akkor nem érdemes vele maradni.

2014. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismeros szitu. Evekig csinalta ezt anyosom. Meg koleszba jart fosulira de mar huszoneves volt es mikor a ferjem becsomagolt maganak vagyis akkor meg csak baratom volt, anyosom ment es kivett mindent a taskajabol es atnezte es ujracsomagolta pl. Akkor ha ment enni mindjart szaladt es szwdte neki meg h mit egyen mivel stb. De ez kezdte volna velem is. Segitettem neki fozni ilyet h mennyi 2,5 kanal majonez megmutatja, akkor bontanam fel a borsokonzervet kikapta a kezembol mert megmutatja lehet nem tudom fwlbontani. -.- huh angyon idegesitett. Aztan elkezdtunk errol a ferjemmel beszelgetni h ez mar nevetseges. Es ez amit leirtam csak nehany apro pelda volt. Mas megoldas nem volt a ferjem mindig raszolt. Mar van egy kislanyunk de meg mindig rajon ez a mintha mi meg gyerekek lennenk. Holott a ferjem 28 en 26 ves vagyok, kulon elunk evek ota a szuleinktol. De szerencsere a ferjem a sarkara all mar ilyenkor es mempgmondja neki h alljon le. Eleinte megsertodott de mar most kezdi felfogni es elfogadni. Nalatok is a parodnak kellene a sarkara allni, amig o nem teszi anyuka nem valtozik.
2014. ápr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nálunk a párom beteg volt elvitte az orvoshoz mert a mi autónk elpusztult,és vidéken van az orvosa,majd mondta neki hogy szedjen össze ruhákat és hazaviszi majd ő főz rá stb.Arról nem beszélve hogy mindennap van főtt kaja nálunk de azért ő 2 naponta hozott biztos ami biztos gondolom.Persze a párom nem ment el vala mert már itt lakik hagyja békén.Nagyon idegesít!!!!!!
2014. ápr. 17. 16:36
 6/12 omba ***** válasza:
100%

Tényleg elsősorban a párodnak volna ezzel tennivalója.

Amúgy ha úgyis van nektek rendes kaja, akkor hagyjátok meg, amit hoz, - ebből sértődés lesz, viszont határozott jelzés arra, hogy kicsit fölöslegesen buzog.

2014. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! A párod egy szem gyerek vagy van neki testvére? A fiam elmúlt 30 éves,de a férjemmel még mindig nagyon sokszor "babának"hívjuk. Hosszú ideig gondoskodunk gyermekeinkről és nem túlzás ha a törődést nem vagyunk képesek abbahagyni.Fogadd el az esetet annak,ha téged is úgy fog szeretni az anyósod ahogy a saját gyermekét akkor te leszel a legboldogabb meny a világon.Az anyósodnak nehéz túltenni magát azon is,hogy kevésbé vagy már nincs rá szükség és ez borzasztó állapot annak akiben rögződött a felelősségvállalás a másik irányában! Nehezedre esne megbeszélni a párod édesanyjával,hogy örömmel vennéd ha néha nálad megfőzne,látogatna benneteket akkor is ha nem vagytok betegek? Ha egyedül maradt az idős asszony akkor végképp kellene törődni vele! Csak gondolj bele,mi volna ha néha-néha megpuszilnád az anyósodat és ezt nem köszönésként tennéd?
2014. ápr. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Saját példámmal jönnék én is, a férjemnek csodálatos a kapcsolata az édesanyjával, az én édesanyám sajnos már meghalt. Nagyon örülök, hogy szeretik egymást, soha nem szólok bele,hogy a szüleivel milyen a viszonya. Édesanyának lenni különleges, áldott dolog, fogadd el, sőt örülj neki, hogy szereti a fiát az anyósod, akkor majd meglátod szinte csoda történik, már nem fog zavarni a dolog és hagyod, hogy szeressék egymást. Akkor téged is jobban fognak ők is szeretni. Ne állj ellen, hagyd, akkor feloldódik minden rossz érzésed. Ez a legjobb megoldás, Neked is csak jót fog hozni, mert anyósod megérzi, hogy nem vagy az ellensége és jobban fog szeretni, ez Neked is jó lesz és mindenki boldogabb lesz a családban. Az ellenségeskedés csak boldogtalanságot hoz és szenvedést, az elfogadás és szeretet pedig elfogadást és szeretetet. Mindeg azt kapjuk vissza, amit mi adunk másoknak. Minden jót Neked: Veronika
2014. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én anyósom is állandóan küldi a leves,meg ételcsomagokat...hogy minek,azt nem tudom,én is mindig főzök,a legtöbbször a wc be m,egy,amit hoz...nagyon bosszantó...lehet,azt hiszi,hogy én nem tudok főzni...
2014. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es! Ugye csak azt szoktuk etetni akit szeretünk?
2014. ápr. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!