Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak én borulok ki rajta, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én borulok ki rajta, ha megváltoznak a tervek? Ha például a férjem megígéri, hogy együtt töltünk egy napot, de aztán inkább a haverjaival megy el? Nálatok is van ilyen? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Egész héten alig látom a munka miatt. Éjjel, amikor hazajön csak pár szót váltunk és alszunk. Egész héten a szombatot várom, amit mindig nekem ígér, de aztán mindig beesik egy barát külföldről, segítséget kér valaki költözésben, stb., meccsnézést hoznak össze, stb. Vagy mondjuk megvan beszélve, hogy vásárolni megyünk, sétálunk egyet, de ő inkább alszik, stb...
2014. febr. 8. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig kiakadok. Barátommal hetente egyszer találkozunk így mikor néha skypolunk vagy találkozunk akkor szeretném ha csak együtt lennénk. És akkor ő áthívja a haverját aki szinte nála lakik mert minden egyes nap ott van, és mikor átmegyek akkor is megkérdezi,hogy "nem baj ha átjön?"

Ki nem állhatom ezt

2014. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
En meg a vasárnapot várom, de akkor is rohanni kell mert meccs van.Kellett nekünk férjhez menni és függni attól, aki mellettünk él.:):)
2014. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És mi van, ha azt válaszolod, hogy "de baj"? Én ha mondom a férjemnek, csak ígérget, hogy nem jön már többször barátja egy darabig, meg így itthon lesz, úgy itthon lesz...
2014. febr. 8. 18:51
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt már,amikor azt mondta, ha baj,akkor menjél egyedül.
2014. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

En csak azt tudom mondani, hogy hogy kezelnem mert en vagok a ferj. Biztos, hogy ugyanilyen volt a hazzasagotok elejen is, nem kesobb valtozott meg, igy azt kell mondanom, hogy ez a Te hibad is, mert az elejen hagytad hogy semibe vegye az Neked tett igereteit, az elejen kellett volna lefektetnetek a szabalyokat, most mar sokmindent nemtudsz tenni. Csak kemenyen a sarkadra allni, es kovetkezetessen megkovetelni a ferjedtol a veled toltott idot aminek szentnek es serthetetlennek kell lennie ezentul.

Amugy nalunk ez ugy mukodik, hogy a legfontossab a tarsunknak, gyerekunknek tett igeret, mivel sajnos keves a szabadidonk, ebbe barat, haver, munka nem szolhat bele.

2014. febr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem un téged. különben te lennél neki a legfontosabb.
2014. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
A valaszokat olvasgatva megvagyok elegedve magammal, jol ment ferjhez az asszony.
2014. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 MrPifta ***** válasza:
50%
ha valami nem tetszik, mondd meg! Különben honnan tudjuk? Ha azt mondod, "nincsen semmi baj" azt egy férfi gy érti, hogy nincsen semmi baj.
2014. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
En is kiborulnek. De meg jo, hogy az enyem nem ilyen.
2014. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

én is ilyen vagyok. a spontán dolgok nem rizikósak.

pl amikor én megbeszélem a párommal, hogy ok jön értem egész nap megyünk csavarogni, de amikor jön épp hulla fáradt vagyok, semmi kedvem és ki nem tudna szedni az ágyból.

szóval előre soha nem lehet tudni akkor épp mit fogok akarni.

én megérem a párod.

az én párom viszont nem őrlődik ezen, elmegy a haverokhoz és ennyi.aztán várhatom mikor jön haza... :)

2014. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!