Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha volt egy rossz időszak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt egy rossz időszak a házasságotokban, hogy kezelitek a változást? Kérdezgettek néha, vagy túlléptek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A párom úgy kezeli a problémát, mintha meg sem történt volna. (A problémát ő idézte elő.)

Belemegyek a játékba, de nem felejtek. Néha beszélünk ugyan róla, de ez nem elég ahhoz, hogy maximálisan nyugodt legyek.

2013. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ő tudja, hogy neked ez ott maradt a fejedben?
2013. nov. 4. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én párom nagyon okos megoldást talált a problémákra: baja volt velem, ezt éreztette százféleképp, de sem magától, sem kérdésre nem mondott semmit. Ezzel azt érte el, hogy majdnem elváltunk, mert két év alatt eljutottam oda, hogy ha nem mond semmit, akkor csak duzzogjon magában, egy teljes évig igyekeztem kideríteni, hogy mitől fordult magába, min kellene változtatnom, mit vár, de aztán feladtam én is. Már majdnem kiköltöztem, mikor végre nagy nehezen elmondta, hogy mi bántotta. Igaza is volt, de nem vagyok gondolatolvasó, ugye... végül megoldottuk, de sok szart kihagyhattunk volna, ha azonnal szóvá teszi a dolgot.
2013. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Nem tudja pontosan, érzi a bizonytalanságot. Ennek a jó oldala az, hogy hónapok óta teper értem.

Úgy vagyok vele, ha kérdez, megbeszéljük.

Annyi beszélgetést kezdeményeztem már ebben a témában, hogy meg sem tudom számolni.

Nem érzem igazságosnak, hogy míg ő idézte elő a problémát, folyton én akarjak beszélni róla.

2013. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az én férjem is hasonló: baja van, akkor minden rossz, de nem szól hozzám, kikerül, mint egy leprást, levegőnek néz, ha kérdezek, felcsattan, hogy mit is szóljon hozzám. Ez évek óta megy. Most próbálunk változtatni, de azért néha még előfordul, pl a hétvégén. mi is majdnem elváltunk már.
2013. nov. 5. 08:25
 6/7 A kérdező kommentje:
1-es: nálunk is volt a hunyó, és ő is rájött, hogy elveszít, elkezdett változtatni, szintén teperni értem. én is próbálok változtatni, mert a vásár kettőn áll, de néha nagyon nehéz elhinni, hogy ami volt elmúlt, vagy mi volt egyáltalán azt nem kérdezgetni, meg hogy miért volt, és most ez biztos-e.
2013. nov. 5. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a kérdező típus vagyok. Kommunikáció, kommunikáció. De! Volt egy nagyon zűrös időszak, amikor őt ez nagyon idegesítette, és megkért, hogy hagyjam kicsit békén. Megtettem. Piszok nehéz volt. :) Pár hét múlva viszont ő tette szóvá, hogy nem kérdezek mostanában semmit (ugyanis túlteljesítettem a dolgot :)), és kisült, ez jobban zavarja. Azóta maradunk a mindent megbeszélésnél.
2013. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!