Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan párok, akik...

Vannak itt olyan párok, akik egy munkahelyen dolgoznak, de nem egy légtérben? Mennyire nagy a nyomás vagy hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Egész jól.

Reggel együtt jövünk,délután együtt megyünk haza.

Ebédidőben együtt ebédelünk.

Napközben emaileket váltunk,vagy a kávéautomatánál beszélünk pár percet,szabad.

Több pár is dolgozik itt,semmi fursa nincs ebben.

3 éve dolgozunk így,nekünk nagyon bejött.

2013. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 évig dolgoztam a nejemmel, egy helyen. Nekünk nem volt jó, sokkal jobb most, hogy külön dolgozunk. Több volt a feszültség köztünk.
2013. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Munkatársaméknál nem nagy a nyomás, mert az asszony ettől még ugyan úgy eltűnik egy félórára a kisfőnökkel a raktárban.

Nekünk viszont ég a pofánkról a bőr...

Az ember meg elégedett, mert tudnak együtt jönni-menni....

2013. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan párom akivel együtt dolgoztam vagyis még mindketten ott dolgozunk csak már nem vagyunk egy pár. Ha találkoztunk is munka közben soha nem beszéltünk otthoni dolgokról, mintha semmi közünk nem lett volna egymáshoz. Amúgy bejött.
2013. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi egy helyen dolgozunk, majdnem szemben lévő szobába ülünk de nem eggyütt jövünk megyünk, mert más az időbeosztásunk csak ebédidőbe szoktunk találkozni meg néha szünetekbe, skypolni szoktunk egymással, annyiból jó eggyütt dolgozni , hogy ismerjük a kollegákat és tudunk eggyütt menni szórakozni velük
2013. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy darabig mi is együtt dolgoztunk, csak mi egy légtérben is. Nagyon jó volt, szeretnénk, ha megint így lenne.
2013. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi is dolgoztunk egy darabig együtt (munkától függött, hogy egy légtérben vagy sem), és nagyon-nagyon imádtuk. Igaz, megfeszített munkatempó volt, így beszélgetni sosem tudtunk, de nem is akartunk, csak az egymásra mosolygás is egész napra erőt adott. Szinte élvezet volt a szar munka is :D
2013. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi nagyon szeretjük, főleg mivel vannak olyan napok amikor itthonról is tudunk dolgozni. Az egyetlen dolog ami kicsit negatív, hogy nem mindig tudjuk a munkát nem haza vinni. Nem szó szerint, csak vannak húzósabb időszakok és ilyenkor otthon is folyton a munkáról beszélünk.
2013. okt. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!