Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan háborodott fel a...

Jogosan háborodott fel a párom családja, hogy így nem engedtem be anyósékat a házba? Hogyan kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Anyósomék látogatóba akartak jönni 2-3 napra, telefonon meg is beszéltük, hogy mikor jönnek, én kimentem eléjük a vonathoz. Mikor elindultunk hazafelé, anyósom elkezdett sopánkodni, hogy milyen jó lesz most kicsit nálunk, mert otthon már megeszik őket a poloskák! Én visszakérdeztem, hogy jól hallottam-e amit mondott és igen. Elmesélte, hogy már mindenen ott vannak, ágyon, fotelen, kanapén, ruhákon... Én erre eléggé kiakadtam és megkértem őket, hogy inkább menjenek haza és ne terjesszék őket, hanem hívjanak ki egy rovarirtót és ha már megoldódott a probléma szívesen látjuk őket. Anyósom persze azonnal megsértődött és a következő vonattal hazamentek. Este már telefonálgattak a párom testvérei, hogy milyen sz*mét vagyok, hogy így bántam a szüleikkel.

Elismerem, hogy nem ez volt életem legjobb húzása, de tényleg nagyon megrémültem, hogy hozzánk is áthozzák az "ajándékukat".


2014. máj. 3. 14:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
ez nem olyan nagy probléma amit ne lehetett volna elviselni, úgy viselkedtél mint a gyerekek az oviban"fúúúj tetves vagy menj innen" :P
2014. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
91%
azért én is így viselkedtem volna..
2014. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Hát, szerintem ciki úgy menni vendégségbe, hogy otthon nyüzsögnek a poloskák. Lehet, hogy nem volt túl udvarias, amit csináltál, de teljesen érthető. Betegen vagy tetvesen sem illik se vendégségbe, se munkahelyre, se óvodába menni.
2014. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
akkor sem lehet így viselkedni,szépen be kellett volna engedni és aztán viszont elmondani hogy örül hogy itt vannak de legközelebb ne jöjjön el poloskásan különben be sem engedi. A kérdező lépése is érthető de semmiképp sem ildomos lépés
2014. máj. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha beengedi őket, mennek a poloskák is. Lehet udvariatlan volt, viszont ők is szívnak, ha elterjesztik náluk.

Anyósék is bunkók voltak, hogy így mentek hozzátok.


Párod egyébként mit mond?

2014. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Azért irtó nagy bunkóság így vendégségbe menni. Nem is tudom, hogy gondolták. Eleve ők hoztak olyan helyzetbe, hogy így kellett reagálnod.
2014. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Azért, amikor következő alkalommal leszemeteznek akkor nyugodtan szólj vissza, hogy anyukának sem kéne ilyen természetességgel közölni, hogy tele vannak poloskával aztán így odaállítani valakihez...már elnézést!


Szerinte ez nem ciki, hogy nyüzsögnek náluk a bogarak és tojik rá, hogy másnak átviszi csak az a sz*métség, hogy te nem kérsz belőle?


Azért ezt az orruk alá dörgölném. Ahogy már itt írták ő hozott ilyen helyzetbe. Meg saját magát is. Ha tesóéknak annyira fáj akkor vegyenek át néhány bogarat anyukától. Persze lehet, hogy náluk már nem férne el több...


Takarítson ki otthon meg rovarirtózzon és ne hangoztassa mekkora mocsok van náluk.

2014. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
szerintem teljesen jogos a felháborodásod. ha jelezték volna hogy mondjuk rovarirtás lesz náluk és azért mennek akkor más lenne a helyzet.. de így ők voltak a tuskók
2014. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Így át lehet vinni a poloskákat? Nem olyanok, mint a hangyák, hogy nem az embereken mászkálnak?
2014. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Át lehet vinni pl a ruháik között, amit becsomagoltak. Ha tényleg annyira fertőzött a lakásuk a rovarokkal, akkor nem lepne meg, ha a bőröndbe is lenne pár.


Őszintén szólva, nehéz szitu volt, mert ha beengeded őket, simán lehet, hogy szépen nálad is szaporodni kezdenek és a poloskától sem olyan könny megszabadulni. Utána meg a család mit mondott volna vajon erre? Megkérdezném legközelebb őket, hogy ha miattuk nálatok is megtelepednek, az irtást kifizetnék? Szerintem én is inkább hazaküldtem volna őket, bár vlsz a férjemmel egyeztetve.

2014. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!