Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan háborodott fel a...

Jogosan háborodott fel a párom családja, hogy így nem engedtem be anyósékat a házba? Hogyan kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Anyósomék látogatóba akartak jönni 2-3 napra, telefonon meg is beszéltük, hogy mikor jönnek, én kimentem eléjük a vonathoz. Mikor elindultunk hazafelé, anyósom elkezdett sopánkodni, hogy milyen jó lesz most kicsit nálunk, mert otthon már megeszik őket a poloskák! Én visszakérdeztem, hogy jól hallottam-e amit mondott és igen. Elmesélte, hogy már mindenen ott vannak, ágyon, fotelen, kanapén, ruhákon... Én erre eléggé kiakadtam és megkértem őket, hogy inkább menjenek haza és ne terjesszék őket, hanem hívjanak ki egy rovarirtót és ha már megoldódott a probléma szívesen látjuk őket. Anyósom persze azonnal megsértődött és a következő vonattal hazamentek. Este már telefonálgattak a párom testvérei, hogy milyen sz*mét vagyok, hogy így bántam a szüleikkel.

Elismerem, hogy nem ez volt életem legjobb húzása, de tényleg nagyon megrémültem, hogy hozzánk is áthozzák az "ajándékukat".


2014. máj. 3. 14:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%

Az komoly........ És még ők sértődnek meg???

Alap dolog, hogy poloskásan nem megy senki vendégségbe, így is volt már olyan, hogy lakótársunk tróger barátja átjött hétvégére, kis utazó tatyóval, hozta az állatkáit, mi még akkor is szenvedtünk mikor már rég szakítottak.... És hozzáteszem, a szomszédok is!!! Na ez az, amiért nem járunk át poloskásan, rokon-nemrokon, nem érdekel, senki nem jön poloskásan, csótányosan, egyéb rovarosan, mert az egész tömb ég miatta.

2014. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
Én is igy tettem volna. gyermekeimet azért veszélyeztessem mert anyos ilyen ajándékot hoz? pofàtlansàg volt igy menni de örülj hogy időbe szólt :)
2014. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

Nekunk az elso lakasunk egy putriban volt. Tele volt cigannyal es elterjesztetek a poloskat. Elotte fingom sem volt rola h mi az. Allandoan csipett vmi de nem talaltunk semmit. Nem ertettuk. Aztan mikor mindenre feny derult total kiakadtam. Meg egy ilyen undorito dolgot es nehezen irthato sz4rt mint a poloska nincs a vilagon. Nem is olcso dolog az irtasa mert ropke 30 ezerbe fajt hirtelen. Ugyh ha nekem igy allitana be akar a sajat anyam vagy apam en is odebb tessekelnem oket. Nekem ne fertozzek be a lakasomat. Szerencsere siekrult elkoltpznunk onnan, de ha ejszaka viszket vmim mindjart lesem h nem-e poloska pedig ennek mar 2 eve. Ugyh kerdezo en teljes mertekben megertelek. Esetleg ha ugy mentek volna h elotte mar kiirtottak csak menniuk kell addig vhova akkor ok. Mert mi is ugy csinaltuk h kimostam jo magas hofokon a ruhainkat vizesen elraktam ki az ajto ele jott az irtos mi kimentunk es anyuekhoz mentunk dekkolni. Ott megszaradtak a ruhak es azt vettuk fel. Amiben voltunk nem valoszinu h volt poloska mert akkor is foylamatosan csipett volna. Szerencsere nem vokt annyira elterjedve nalunk h butorokat kelljen kidobni. Idoben eszrevettuk.

Kicsit elkanyarodtam de a lenyeg jogosan jartal el. En megertelek teljesen!!!

2014. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem jogosan háborodtak fel mert tényleg durva húzás volt tőled. Csoda lesz egyáltalán ha ezek után még meglátogatnak titeket a jövőben. A helyedben bocsánatot kérnék és elmondanám hogy kissé túlreagáltam a helyzetet.
2014. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálta?

Te sem láttál még poloskával fertőzött házat közelről.

2014. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
97%

Jogosan tetted, amit tettél, és ne legyen semmiféle szégyenérzeted vagy leliismereti gondod. A párod testvéreit pedig irgalmatlanul tessék helyretenni! Ne szóljanak bele abba, ami nem az ő dolguk!


Mégis, miféle emberek a párod szülei, hogy poloskákat hurcolásznak máshova? És miféle emberek a párod testvérei, hogy csak úgy rád támadnak?


A szüleikkel azért bántál így, mert ezt érdemleték. Ha tiszták lettek volna, és nem sértették volna meg a VENDÉGJOGOT!, akkor nem kellett volna őket kihajítani.

2014. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%
Két hét karantén a garázsban, és ha nincs gond akkor maradhatnak. - Így sem maradtak volna?!
2014. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szép ajándék is pedig néhány poloska! Milyen kedves meglepetés, amikor a gyerek összecsípve ébred és egész éjjel nyűglődik a bogarak miatt!


Kedves, szerető nagymama, jó volna, ha időnként azt is nézné, hogy egyes tetteinek milyen következményei vannak.

2014. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Volt poloskàs ismerősöm, a hàzuk 1 pontja volt fertőzött. Nagyon fàjt a poloskàk csípèse mikor ott aludtam, elnézést kèrt az eset utàn és ki lett takarítva. Sem a ruháján sem màshol nem voltak a dögök, csak és kizàrólag az ágy alatt. Szerencsère nem vittem haza egyetlen darabot sem, pedig gyakran fordultam meg ott.

De mivel anyósodéknál mindenhol nyüzsögnek, nem is èrtem mi a francot gondolt mikor átment. Mit mondott a férjed az egészre?

Nagyon vigyàzz mert ha a csalàd ennyire ellened van lehet hogy legközelebb nem fognak szólni neked hasonló gond esetèn. Èn ha nem is küldtem volna őket haza, fürdésre ès vàltóruha használatàra kényszerítettem volna őket, a ruhájuk meg egy zárt fekete zsàkban pihent volna amíg nálunk vannak (méghozzá egy vödör jégben, sajnos nem halnak meg a poloskàk, de legalább lelassulnak). De szerintem te is korrekten jàrtàl el, és nem jogos a család felhàborodàsa.

2019. dec. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!