Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodott fel, vagy...

Jogosan háborodott fel, vagy túlreagálja?

Figyelt kérdés

1x nem vette fel a telefont, mert le volt némítva,és párszor szokott velem hülyéskedni,de nagyon komolynak tűnnek,és én meg kicsit sértődősebb vagyok,és a lány barátainknak(közösek,2-nek) elszóltam magam hogy hogy bánik velem,mondtam még dolgokat hogy nem nagyon akar velem találkozni minden nap,mert neki elég a heti 1x 2x a minden nap neki sok,és ma írt egy levelet hogy minek másoknak mondom el ha valami bajom van,miért nem tudok neki szólni,mert ma írt neki az egyik csaj,és hogy miért pont mástól kell megtudnia hogy én miket mondtam neki,mármint a csajnak,akkor minek vagyunk kapcsolatban ha még ezt a kis apróságot sem tudjuk megbeszélni még a kapcsolat elején? (Még egy hónapja se járunk,27.-én lesz egy hónapja.)

18F


2011. júl. 14. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van. Ha van valami problémád a kapcsolatotok működésével, vagy az ő viselkedésével, ha valami rosszulesik, akkor ezt vele kell megbeszélned. Nem a barátoknak kell megoldaniuk a gondjaitokat, hanem nektek, kettőtöknek.
2011. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Még annyira nem jogos ez a felháborodás hisz még csak most lesztek egy honapja együtt, viszont abba van egy kis igaza , hogy vele nem osztod meg a problémáid,de mivel elég ritkán találkoztok ezért neked van igazad , mert nem tudod annyira kiismerni ilyen kevés idővel,,,de egy átlagos pár

körülbelül így kezdi hogy heti egy,két,...találka

2011. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ezen a héten nem tudunk,mert napszúrást kapott vasárnap,és nincs még valami jól. De én minden nap vele lennék,de azt mondta hogy az neki sok,és hogy ő a barátait sem akarja elhanyagolni,meg otthon is szeretne lenni.
2011. júl. 14. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy régebbi kérdés átirata, a fiú szemszögéből.
2011. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem értem miről beszélsz,de nem is nagyon érdekel,bocsi.

Ma történt. És nem szoktam kérdéseket át írni.

2011. júl. 14. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Abban igaza van hogy miért nem vele beszéled meg ha valami bajod van ? De túl korai még ez szerintem. Ja és nincs azzal semmi baj hogy egy 1 hónapos kapcsolatban még csak heti 1X-2X találkoztok,nem pedig minden nap.
2011. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valamit meg akarsz beszélni a kapcsolatodról harmadik személlyel, csak olyannak mond, aki garantáltan nem akar "besegíteni". A közös barát(nő) nem igazán szerencsés ötlet erre a célra. Legjobb a senki.
2011. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 napietus ***** válasza:
igaza van. ha férfi lennél, nem a háta mögött járna a szád, hanem megmondanád a kínodat a szemébe, aztán majd mond rá valamit, és a végén valamiben megegyeztek. ezt a dolgot az egyszerűség kedvéért kommunikációnak nevezzük. ma már rengeteg formája van az írott és a szóbeli kommunikációnak is.
2011. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!