Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodott fel és...

Jogosan háborodott fel és esett nekem vagy jól érzem, hogy ez nem volt fair?

Figyelt kérdés

Mikor bejöttem a szobámba magamra csuktam az ajtót. Anyukám a szomszéd szobában volt és nem akartam zavarni, mert én filmet nézek, ő meg korán fekvő és már aludni készült. Szóval nem akartam, hogy áthallatsszon, ezért a baromi nagy meleg ellenére magamra csuktam az ajtót. Erre jött egy óra múlva, kinyitotta az ajtót, mondván hogy minek csuktam be nem igaz hogy nem sülök meg. egyébként állandóan ezt csinálja, utálom hogy nulla magánéletem sincs. Meg van lőve ezzel hogy minek kell becsukni az ajtót. Na szóval 10 perccel ezelőtt átjött fújtatva, hogy hajnal fél kettő van, nem igaz hogy nem lehet egy kicsit tekintettel lenni a másikra aki holnap dolgozni megy, le lehet mostmár feküdni, tv kikapcs. Esküszöm nem értem. Én direkt becsuktam az ajtót, ő volt az aki kinyitotta, aztán neki áll feljebb??? Most visszament aludni és dúl fúl magába, még mindig morog, hallom. Miért ilyen? És miért nem tudja felfogni, hogy én nem vagyok álmos és több értelmét látom ilyenkor megnézni egy filmet, minthogy lefeküdjek és 3 órát forogjak az ágyban mire nagy nehezen elalszok.

19/L


2011. júl. 17. 01:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
18/F Látod,ezért költöztem el otthonról.Normális fizetés normális ház és a legfontosabb SZABADSÁG!! Végre azt csinálok amit akarok. Amúgy én is nagyon nehezen alszom el.:)
2011. júl. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Drága hölgyem, hasonló problémában szenvedek viszont én belátom őket. Talán nem délben kellene felkelni, és hajnal 3kor lefeküdni aztán csodálkozik hogy nem bír elaludni 10kor ha hajnalban fekszik le.


15/F :)

2011. júl. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
1-ső vagyok. Én hajnali fél ötkor vagy négykor fekszem és ált. délben kelek.Nincs ebben semmi rossz.Amúgy szimpatikusnak tűnsz:)
2011. júl. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Én sem értem, miért zavarja őket, hogy sokáig fennt vagyok. Igaz, délben kelek fel, de délután kitakarítom a házat, rendet rakok, tehát nem vágom:D Engem csak az idegesít, h kikapcsolják a légkondit, én meg sülhetek meg:P 18/L
2011. júl. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves 15 éves agyontapasztalt Uram nagyon okosat szólt, kár hogy reggel 6-kor keltem, reggel 8-tól este fél 5-ig dolgoztam és emellett sem vagyok álmos, sőt holnap is 8-ra megyek melózni, de azért kösz.

Amúgy nem az volt a lényeg, hogy hány óra van, hanem, hogy én becsuktam az ajtót tapintatosságból, hogy tudjon aludni, ő nyitotta ki és mégis én vagyok a rossz. Ezt nem értem.

2011. júl. 17. 02:04
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy igazatok van, ez is rejtély nekem, hogyha délig alszom és utána csinálok ezt azt délután, házimunkát meg ilyeneket, szal segítek, akkor valahogy csak az tűnik fel mindenkinek, hogy délben keltem fel, a többi nem:)
2011. júl. 17. 02:05
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

legközelebb, amikor rád nyitja az ajtót közöld, hogy épp maszturbálsz, úgyhogy csukja vissza...garantáltan nem nyitja rád többet...


a filmnézéshez meg csukd be legközelebb az ajtót, ha kinyitja mondd meg neki, hogy filmeznél, nem akarod zavarni

2011. júl. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
Úristen milyen szimpi lányok vannak itt:D Még mindig első:D Amúgy én se értem régen ezzel jöttek h milyen szánalmas vagyok meg ilyenek de közben takarítottam meg minden.Jah és h mennyi áramszámlát fogyasztok közben a felét én fizettem ki!!!Egyszer megelégeltem vettem egy autót és elhúztam.
2011. júl. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Drága előttem szóló...

Talán ha elolvasod és értelmezed is a fentebb kifejtetteket, rájössz, h a probléma nem abban rejlik, h a kérdező nem tud aludni, hanem h anyukának úgymond a sz@r is ízetlen. Ha csukva az ajtó az a baj, ha nincs, akkor meg az a baj. Mint a nyuszika, és a kalap.

Kérdező! Messzemenőkig egyetértek veled, semmi rosszat nem csináltál.

Anyuka pedig nem azért nem alszik, mert hangos a TV, hanem mert éjnek évadján pattog mint a nikkelbolha, és ki-be csukogatja az ajtókat.

2011. júl. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen köszi észrevettem-.- Amúgy meg a fő probléma ugyan az de mindegy.Én már nem lakom otthon de át tudom érezni milyen!
2011. júl. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!