Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok ha anyósotok...

Mit szólnátok ha anyósotok ezt mondaná a saját lányának?

Figyelt kérdés

A fiam beteg! Feleségemmel albérletben élünk de úgy hogy egy udvaron az ő anyjával, ő is albérletben, persze.

Felment a feleségem az anyjához hogy kérjen egy kis kristály cukrot meg és egy kis citromlevet. Az anyja azt felelte hogy nem fog két családot eltartani. Miközben mi adtunk nekik például kandallót, vagy cseréltettünk gázpalackot, elfuvaroztam a fiát hajnalban mikor az anyja felhívott éjszaka. De ennyit nem érdemelt meg a saját unokája.


2014. máj. 15. 15:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Semmit nem szólnék. Ilyent azért ok nélkül nem mond az ember.
2014. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor innentől kezdve tessék hanyagolni anyukát.

Ugyanezt mondani neki legközelebb.

2014. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Hát biztos nem esne jól, bár ennyiből messzemenő következtetéseket nem vonnék le.

Nem tudom hogy hányszor jártok át ezt-azt kérni.

Nem tudom, hogy mikor miben segít anyós

stb.


Ha ezen kattog, akkor azt két dolog miatt teheti

- vagy szívtelen és gonosz, aki semmibe veszi a családját

- vagy egyszerűen kilátástalannak érzi a helyzetét mert kevés a pénze, és pont ideges volt amikor a lánya kért, és azért reagált ilyen böszme módon.


Ezekre csak te tudod a válaszokat, sok mindentől függ

2014. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Irigy görény. Ne kérjetek tőle semmit.
2014. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tenném, hogy kerülném, és tőlem ne várjon több segítséget meg szívességet ezek után.
2014. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem mentség ez akkor sem, ha már többször kértetek tőle valamit, mivel az unokája beteg, én nem tudnám megtenni, hogy ne főzzek az unokámnak ilyenkor teát, illetve ne adjak hozzávalókat.
2014. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Lehet neki sem volt. Nem hiszem hogy ez igazán a cukorról szól.
2014. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%

Valamiért van egy olyan érzésem, hogy te vagy a feleség, az anyuka meg a férjed anyja:)

A pasik nem szoktak anyósszidó kérdéseket kiírni...

2014. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
a másodikkal vagyok én is. amúgy hihetetlen, hogy ennyi helyen van ilyen, mindig ilyeneket olvasok. Nálunk is van hasonló olykor-olykor, bár konrántsem durvák, de el tud szomorítani, és fel tud dühíteni...
2014. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

"én nem tudnám megtenni, hogy ne főzzek az unokámnak ilyenkor teát, illetve ne adjak hozzávalókat."


Hát dehogynem tudnád megtenni, ha nem lenne miből. Tudod ezt csak az érti aki már megtapasztalta.


Nekem legalábbis az anya reakciójából egy ilyen tehetetlen düh, hárítás érződik ezzel a nem fog két családot eltartani.


Ideges, mert tehetetlen, mert neki se elég az ami van. Hogy tud mindent odaadni? Gondolom másban szokott segíteni. Lehet, hogy pont kapott egy csekket, stb. Vagy ki tudja egyébként támogatja-e a gyerekét, vagy hogy ő mennyit szokott adni.


Gondolom nem most kértek tőle a fiatalok először egy kis cukrot, hanem folyton a nyakára járnak ha pénz kell, vagy ez vagy az. Persze cserébe adnak is, de azért egy kis cukron nem kéne így fennakadni.

2014. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!