Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok ha anyósotok...

Mit szólnátok ha anyósotok ezt mondaná a saját lányának?

Figyelt kérdés

A fiam beteg! Feleségemmel albérletben élünk de úgy hogy egy udvaron az ő anyjával, ő is albérletben, persze.

Felment a feleségem az anyjához hogy kérjen egy kis kristály cukrot meg és egy kis citromlevet. Az anyja azt felelte hogy nem fog két családot eltartani. Miközben mi adtunk nekik például kandallót, vagy cseréltettünk gázpalackot, elfuvaroztam a fiát hajnalban mikor az anyja felhívott éjszaka. De ennyit nem érdemelt meg a saját unokája.


2014. máj. 15. 15:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha ő kér legközelebb, én is megmondanám, hogy nem tartok el 2 családot. Ha most azonnal akar valamit, megmondanám, hogy előbb elmegyek cukrot és citromlevet venni, majd csak utána érek rá, úgy pár nap múlva.
2014. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%
Teához tökéletes édesitő a méz, betegnek használ és még anyóshoz sem kell menni, ha az van otthon.
2014. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Vinnék át neki egy 1kg cukrot és citromot is, hogy legközelebb jó szívvel adjon.Ezt meg is mondanám neki.
2014. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

Azért nekem az is fura, hogy nincs otthon cukor, és nem a boltba szaladok el, hanem anyámhoz. Miért?


Vagy nagyon nagy szegénységben éltek mindannyian, én erre tippelek, vagy nagyon nem vagytok másra tekintettel.

2014. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:35

Gondolod ha cukor es citrom nincs a kerdezonek, akkor van mez?

2014. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk ha az unokám beteg,és nekem nincs még pénzem sem.Akkor átmegyek valamelyik szomszédhoz és kérek kölcsön.Akár cukrot akár pénzt.De neki lenne.
2014. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

16.

Akinél opció, hogy pénzt kér a szomszédtól, az már rég megtette. Egy idő után tudod nincs miből visszaadni, és nem is kapsz. Lemész koldulni, mert citrom kell az unokádnak?

Lehet, hogy ha nincs, akkor azt is el kell fogadni.


Viszont azt nem értem, hogy ahol nincs pénz egy kiló cukorra, meg egy kis citromra, miért van internet előfizetés több ezerért.

2014. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ez tényleg elég furán hangzik,de tudja hogy a beteg gyereknek kell?

amúgy semmi előzményt nem írtál, ha mindig átszaladgáltok kéregetni, akkor érthető, hogy egy idő után ideges. vagy ha neki se jut dolgokra, akkor is érthető. írhatnál kicsit többet is...

2014. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

nálunk jellemző a jó szomszédi viszony...

szaladok a szomszédhoz, ha elfogyott valamim, amit nm vettem észre, kapok... legközelebb ad.. ha bontatlan csomag, vagy kevés hiányzik, visszavesszük amikro boltba megyünk..

sőt ha sütünk sütit is viszünk kostolót...


Valami oka tuti volt ennek a válasznak, ha ez most így sokkolt és nem volt mindig ilyen..

ha meg ilyen volt, akkor nem értem a meglepődést


(zárójelben: sógoroméknál ha nem beteg senki, évi 2 kg cukor megy el...éz se..egyszerüen nem esznek cukrot, csak teába...amit csak betegen...édsítőszert sem fogyasztanak.. citromlé, sincs sosem, ha betegek jöhet a citrom..fura, de vannak akik így élnek...jah sót is csak minimálisan használnak..)

2014. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%

10/19


Nem azt mondta, hogy nincs miből, van nincs itthon, hanem azt, hogy nem fog két családot eltartani. Gondolom már többször kértek tőle ezt-azt, de akkor is az unokája. Egy gyermektől sajnálni valamit, az ronda dolog.

2014. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!