Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csúnyán viselkedtem?

Csúnyán viselkedtem?

Figyelt kérdés

Pénteken bulizni voltam a barátnőkkel, most először azóta, hogy megszületett a lányom, aki múlt héten volt 1 éves.

Nem ittam olyan sokat, de ahhoz eleget, hogy becsiccsentsek.

Találkoztam az egyik szórakozó helyen a férjem munkatársával és anyóst meg apost jól kibeszéltem neki.

Semmi köze hozzá. Én meg ilyen disznó voltam. Nagyon rosszul érzem magam miatta.mert tény, hogy nem mindig vagyunk jóban, és piszkál, de a gyermekem mamája.a férjem anyja apja....

Nagyon gáz a helyzet?

Iszonyat rosszul érzem magam péntek óta.


2014. jún. 9. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Majd a férjed eldönti, hogy csúnyán viselkedtél-e. Mert abban biztos lehetsz, hogy vissza jut hozzá a munkatárstól.
2014. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
El akarom neki mondani, de a haverokkal volt oda egy 3 napos túrán,egy órája jött haza.már alszik is, nem akartam ezzel indítani, de holnap mindenképpen szeretném megbeszélni vele.
2014. jún. 9. 22:21
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Változtatni már úgysem tudsz ezen, szépen mond el mi történt és kész. Biztos nem fog örülni de megbékél.
2014. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 acelsziv ***** válasza:
16%
megvan rólad a véleményem... de nem mondom el mert ki is tiltanának. Amúgy amíg te bulizgattál ki vigyázott a kicsire? Netán az anyósod?
2014. jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%
A lányod egy éves és te haverokkal kocsmázol.Váááá
2014. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazad van acélszív.

Görény vagyok.és mivel nem szoktam ilyen lenni különösen haragszom magamra.


Utolsó 1 éves a lányom és elmentünk a barátnőkkel egy kicsit.

Szerintem ebben semmi rossz nincs. Főleg, hogy már nem anyatejes és nem egész éjszakára maradtam ki.éjfélkor már otthon voltam.

A lányomra anyukám vigyázott.

2014. jún. 9. 22:44
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Kedves #4:


A gyereknek talán van egy apja is!!

2014. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
Úristen... becsiccsentve ki nem beszéli ki az ügyes-bajos dolgait? Apósról, anyósról, barátról, barátnőről... ha meg ismerősnek, az még a jobbik eset, általában az ember vadidegeneknek is előadja magát részegen. Nem kell ezt annyira túlreagálni. A férjed munkatársát valószínűleg nem is érdekelte különösebben, mivel tényleg nincs köze hozzá. Az meg, hogy valakinek gyereke van, nem tudom miért jelentené azt, hogy soha többé nem mehet el szórakozni...
2014. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 acelsziv ***** válasza:
62%

Trollnok:

"a haverokkal volt oda egy 3 napos túrán,egy órája jött haza"

Szövegértés? Hm?

2014. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Talán a kollégának lesz annyi esze, hogy ne ártsa bele magát az ügyeitekbe és nem fogja elkottyantani a párodnak egy spicces asszonyka sirámait.

Talán rólad meg lesz a véleménye de lehet, hogy azt is megérti, hogy nem minden családban van minden rendben és besokalltál.


Legyen a büntetésed az, hogy rosszul érzed magad miatta a kollégádtól meg kérj elnézést, hogy a magánügyeiddel traktáltad és megkérheted, hogy ne adja tovább mert nem akarsz senkit megbántani meg otthon se akarsz cirkuszt.


A férjednek meg ne szólj talán nem tud róla felesleges a vita.

Ha böki valami a csőrét úgyis előáll vele. Akkor kérj bocsánatot tőle és máskor figyelj oda, hogy mennyit iszol.

Az én kollégáim is kiakadnak néha az otthoni dolgokra józanul is de ha bejön valamelyiknek a férje/felesége nem szólunk neki mert nem tartozik ránk.

2014. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!