Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok csúnyán beszélni...

Szoktatok csúnyán beszélni egymással pároddal? Mi az ami miatt már megsértődnél?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ,nem szoktunk megpróbálunk mindent értelmesen megbeszélni.

Ha valamelyikünk ehhez túl feszültnek érzi magát ,akkor csinál valami nyugtató tevékenységet és utána beszéljük meg a problémát


Ordítozással, káromkodással semmit nem lehet megoldani ahhoz tiszta fej kell

2014. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, néha azért előfordul, hogy nem úgy szólunk a másikhoz, ahogy kéne. De szoktak eldurvulni a dolgok. Ha nem tetszik valamelyikünknek a másik hangneme, akkor szólunk, hogy oké ezt beszéljük meg, de normálisan, nyugodjunk le előbb, stb. Ha a vita hevében megbántjuk egymást, akkor utána megbeszéljük és bocsánatot kérünk.
2014. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
* nem szoktak eldurvulni :D
2014. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk kiabalni, nem szoktunk veszekedni, plane nem sertegetjuk egymast. Ha valamit meg kell beszelni es nagyon kulonbozoek a velemenyek, akkor is kulturaltak tudunk maradni.
2014. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem szokásunk. Normálisan megbeszélünk mindent.
2014. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sosem durvult el annyira vitánk, hogy egymást sértegettük, degradáltuk, vagy egyszerűen a másik személyét bántó, csúnya szavakkal illettük volna. Ajtócsapkodás, vagy hangfelemelés már volt, de csúnyán nem beszélünk egymással. Én például ha érzem, hogy idegesebb vagyok a kelleténél és nem tudok normálisan kommunikálni, akkor inkább elvonulok, magamra zárom az ajtót, és mikor kicsit lehiggadtam akkor beszéljük meg a dolgokat, minél normálisabban megpróbálva. De például nem viselném el ha k***a a**ázna, vagy engem illetne olyan szavakkal a veszekedés hevében mint például a pénisz szinonímája, vagy a bizonyos "váza" és társaik. :D Vagy ha egyszerűen degradálna a stílusa vagy a mondanivalója.
2014. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nem szoktunk,sőt olyan régi rókák vagyunk már együtt veszekedni sem tudunk,nincs is min:)
2014. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Viccből igen, de ebből következik, hogy mivel nem a másik megbántása a cél, ezért nincs miért megsértődni.


Mások amúgy már akadtak ki rajtunk :)

Ez van.


Pl.: te tyúkagyú kis idióta (south park)



Párom: Én megd.gnám Csingilinget ha nagyobb lenne és mesefigura lennék... na jó ha kisebb lenne akkor is (ízetlen poén :D).

Én: Pont elég is lenne a farkadra. Buuuuuuuuummm! Égés!


Tudom ez most így gyerekesnek tűnik, főleg, hogy gyik-on mindenki a tökéletesen szerelmes Hollywood gejlt hazudja magáról.


Na most már jöhet a lepontozás :)

2014. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Poénból igen:) Meg feszültséglevezetés. Tegnap társasjáték közben jó volt így kiadni a gőzt:)
2014. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6%

Nem, de azért nagyon ritkán kicsúszik egy-egy csúnya szó, de ahhoz már nagyon nagyot kell hibáznia a másiknak.

Pl. autóvezetés közben elsőbbség meg nem adása.

2014. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!