Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándékkal kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándékkal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Arra gondoltam hogy a pénzt nem borítékban adjuk oda, hanem rejtve. "Szerelem összetevőire" lenne ötletetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy befőttes üveget szeretnék kidekorálni, úgy mintha eltettünk volna valamit "télire". A befőttes üvegbe papírra írt idézeteket gondolatokat tekercselnék, és mellé a pénzt is beletekercselném. A befőttes üveg elejére felírnám, hogy ÉLETÍZESÍTŐ.

A hátuljára pedig egy címkére a szerelem összetevői kerülnének. Na ehhez kellene a segítség, hogy hogyan lehetne megfogalmazni, mert nem csak felsorolást szeretnék. Lehet vicces de nem obszcén.



2014. febr. 5. 19:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Inkabb a hazassag osszetevoit kellene irni, vagy a boldogsaget, a szerelemet nem tartom jo otletnek.

Amugy pl megertes, turelem, odafigyeles, oszinteseg, huseg, tisztelet.


Itt egy angol nyelvu pelda az otletedre: [link]

2014. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Első! Köszi! igazad van! Nem is a szerelem hanem a házasság összetevőire van szükségem igazából. Köszi a linket is! Ment a zöld pacsi!
2014. febr. 5. 19:49
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

Mi csináltunk már hasonlót, így eszembe jutott 1-2 dolog, remélem nem haragszol meg hogy nem kifejezetten a kérdésre válaszolok :)

Összetevőknél szerintem a "Nyomokban mogyorót tartalmazhat" alap :)

Legyen rajta vonalkód pl, az esküvő dátuma. Lejárati időnek is valami jó dátum.

2014. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3.!! Így távlatokban is áldalak! :) Ezek igen jó ötletek! Köszi!!! :)
2014. febr. 5. 20:17
 5/26 anonim ***** válasza:
51%
Szívesen :D
2014. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, még valami :D

Tartósítószert nem tartalmaz :)

Még írok, ha eszembe jut valami.

2014. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
3! köszi mégegyszer. Vonalkódot már generáltam is :) :) :)
2014. febr. 5. 20:50
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Lejárati idő? Mint esküvőjét szervező menyasszony, nekem az nem lenne poén. Inkább:

"Szavatosságát korlátlan ideig megőrzi."

2014. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Nyomokban sodrófát tartalmazhat. :D
2014. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
8! Köszönöm, a lejárati idő nekem is jobban tetszik így. :)
2014. febr. 6. 21:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!