Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kell-e szólnom anyósomnak?

Kell-e szólnom anyósomnak?

Figyelt kérdés
A férjem hozott egy rossz döntést még a házasságunk előtt,nem tudtam róla,ami miatt nehéz anyagi helyzetben vagyunk,ügyvéd szerint lehet a lakásunkat /azaz a férjemé/ is viszi a végrehajtó./Erről tud anyósom./De mi is sokat veszekszünk emiatt,legutóbb megütött és kicsavarta a karom.Másnap nem ment dolgozni,reggel itt volt az anyja,mire hazajöttem munkából a férjem alig tudott magáról,begyógyszerezte magát.Az orvos azt mondta,hogy nem akkora mennyiség,ne aggódjak,nem csinált vele semmit.Ez tegnap délután történt.Azóta folyamatosan alszik.2-szer kelt fel wc-re.Felhívjam anyósom,hogy ez történt?Mégiscsak a fia,tudnia kellene.Félek tőle,mert mindig engem hibáztat, pl.mikor méhen kívüli terhes voltam is megkaptam,hogy ki kellett volna hordanom,mikor az életveszélyes stb.
2014. jún. 18. 17:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Balhés család....

Szólj neki, és egyúttal kezdj el gondolkozni azon is, hogy mikor add be a válópert.

2014. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%

Tűnj onnan, minél hamarabb!!!!

Csak rossz forgstókönyveket tudnék ebből a történetből írni :(

2014. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

Én már akkor elváltam volna a helyedben, amikor életveszélyes helyzetbe akart téged hozni.

Mi az, hogy megüt és kicsavarja a karod?

Normális vagy egyáltalán, hogy ezt tűröd?!

2014. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Elmondjam az előzményeket is?Hogy a fia megütött?Akkor talán kevésbé hibáztat engem.
2014. jún. 18. 17:27
 5/28 A kérdező kommentje:
Kiabáltam vele,talán én provokáltam ezzel,hogy üssön.Először fordult elő,igaz utoljára.Abban döntöttem,hogy válok.De kell pár nap,hogy el tudjak költözni innen.
2014. jún. 18. 17:30
 6/28 anonim ***** válasza:
98%

Nem, mert felesleges. Ezért:

"mikor méhen kívüli terhes voltam is megkaptam,hogy ki kellett volna hordanom,"

2014. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

"Kiabáltam vele,talán én provokáltam ezzel,hogy üssön"

Na, szegényke, hogy te hogy provokálhattad, hogy nem volt más megoldás, csak az, hogy megverjen...

Nehogy hibáztasd magad!!!!

2014. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%

Azért az, hogy kiabálsz vele, még mindig nem ok arra, hogy megüssön és kicsavarja a kezed.

Minél hamarabb válj el, ne akarj ettől az "embertől" semmit!

Agresszív...mi lenne később? Sürgősségi, mert agyonver?

Na meg az a terhességes eset.... Miért nem hagytad el már akkor?

2014. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Akkor erőt veszek magamon,és felhívom.

Aztán remélem,minél előbb el tudok menni innen.

2014. jún. 18. 17:38
 10/28 anonim ***** válasza:
95%
szólj. már csak azért is ha esetleg miután elhagyod(remélem) legyen aki rànéz. igy nem fogod magad hibáztatni ha esetleg megint elgurul a gyógyszere.
2014. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!