Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha kulfoldi baratom/parom...

Ha kulfoldi baratom/parom lenne, akkor a csaladja semmilyen esetben sem fogadna el?

Figyelt kérdés
A szuleim ot elfogadnak, ha latnak, hogy jo ember, es nem nagyon erdekelne oket, hogy honnan szarmazik. Nagy esely van ra, hogy az o csaladja egyaltalan nem fogad majd el, mert kulfoldi vagyok?

2014. jún. 23. 23:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Ennyi infóból ezt senki meg nem mondja neked itt.

Van rá esély, 50%. És 50% az esély arra, hogy befogadnak.

2014. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
67%
Miert nem kellene, hogy elfogadjanak?
2014. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet kategorikusan kijelenteni. Másnak te vagy a külföldi, a családod mégis elfogadná:) Nálunk mind a két részről simán ment a dolog, de nagyon családfüggő. Ha konkrét kérdésed van írhatsz nyugodtan, hátha tudok segíteni.
2014. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Párod zsidó vagy muszlim?
2014. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ha nem konzervatív és/vagy elvakult emberekről van szó,akkor egészen biztosan elfogadnak!
2014. jún. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "külföldi"?

Német? Román? Francia? Algériai? Hotentotta? Zulu? Belga?

Ez a kérdés így feltéve értelmetlen!

2014. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Ezt sosem lehet megmondani, lehet, hogy simán elfogadnak. És az is lehet, hogy magyar párod lesz, de a családja nem fogad el, mert nem vagy nekik szimpatikus, az előző barátnőjét jobban szerették, mert dolgozol és nem otthon lévő családanya vagy aki 5 gyereket szül, de utálhatnak azért, hogy nem mész el dolgozni hanem otthon maradsz a gyerekekkel, mert keresztény vagy, mert zsidó vagy, mert ateista vagy, mert túl dagi vagy, mert túl sovány vagy...


Magyar pároknál is lehet hallani, hogy az anyós utálja a vejét/menyét, nem kell ahhoz külföldi partner.

2014. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A parom olasz. Felek, hogy az o csaladjukban en nem leszel sosem csaladtag. Felek, hogy mindig ki fognak engem "kozositeni". Mar 1 eve tart, es be szeretnenk mutatni egymast. Eddig vartunk, hogy "komolyabb legyen a kapcsolatunk" es "biztosabb", de ugy nez ki biztos a kapcsolat. Szerintetek? A nyelvvel sincs gond, Olaszorszagban elek, es felsofok van olaszbol + olasz nyelvtanar vagyok gimnaziumban, szoval ez is ki van pipalva. Megis felek.
2014. jún. 23. 23:35
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

3-as válaszoló vagyok: azért a barátod csak tudja, hogy reagálnak rád a szülei, amikor szóba kerülsz. Egy év után nem érdemes tovább húzni, később sem lesz egyszerűbb. Az én vőlegényem családja ráadásul muszlim, viszont nem beszűkült és elfogadó.

Beszélgess a barátoddal, hogy mik eddig a reakciók. Ha még komolyabbra fordul a kapcsolat tényleg elkerülhetetlen a találkozás, remélem jól sikerül, csak bátran!

2014. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek!!! :)
2014. jún. 23. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!