Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok, hogy kezelne...

Ti mit szólnátok, hogy kezelnetek? 1. Szitu: holnap van a párom szülinapja. Anyós tegnap athozatta magát hozzánk és szombat reggel megy haza. Tehát a szülinapi meglepi, készülődés már meghiúsult. Ezt persze mosolyogva türöm.

Figyelt kérdés
2. Szitu: 4 éves a lányunk. Kapott egy kiscicat, akit szokott nyustolni, amit én se hagyok. Amikor anyós ezt látta azt mondta a 4 éves lányomnak, hogy nem fogja szeretni a cicája. Erre én megkertem anyóst ne mondjon ilyet. 3. Szitu: lefekvés előtt játszottak még (anyós és a lányom), én közben altattam a legkisebbet,erre mikor bemegyek a szobába, azt látom, hogy a lányom anyós szoknyája alól huzkodja ki a kisállatokat, mert ugye babák születtek. .. Én szóltam, hogy ezt azért nem kéne, erre anyós felállt és elment lefekudni tüntetoleg a földszintre.. Mást is zavarnának ezek a dolgok vagy én vagyok rosszul kódolva?
2014. júl. 3. 23:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

3. Öh. :D

Bocs, ezen el kezdtem röhögni, pedig krvára nem vicces, csak elég vizuális típus vagyok.

De így rákérdeztél, hogy hogyan jutott eszébe ilyet játszani?

Szerintem a cicával még várni kellett volna... a megvételével.

És az miért baj, hogy ott van a párod születésnapján a mama?

Mármint...ennyi öröme legyen, hétvégén meg megünneplitek kettesben-gyerekkel.

2014. júl. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
28%
Bocs, "elkezdtem".
2014. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

1. Anyósnak csendben meg kell súgni a terveket és együtt kell készülni a meglepivel. A fiáéról van szó, nem egy haver bulijáról, hogy nem lehetne bevonni.

2. Ha a gyerek nyüstöli a cicát és a mama azt mondja neki, hogy hagyja abba mert a jószág nem fogja szeretni abban nincs semmi. Az emberek sem szeretik azt aki folyton piszkálja őket, ezt meglehet érteni.

A 3. pontot nem tudom felfogni.

2014. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A kettes és a hármas szitu között lemaradt, hogy nyitva hagyta az emeleti lépcsőnel lévő rácsot , amikor lement v.miért a fsz-re úgy, hogy van egy 21 hós "középsőm" is. Ekkor megkertem, legközelebb zárja be a rácsot, ha fent van a kicsi. Gondolatban folytattam csak, hogy mink a rács, ha nem használja. ..
2014. júl. 3. 23:39
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen, az 1-es csak engem zavar, de meg tudom érteni. Csak a tavalyi szülinapi készülődésunket a gyerekkel elcseszte. Tortát sütöttunk a naggyal közösen, atjött anyós is. És amikor megérkezett a párom nyakát torve rohant ,hogy felkoszontse a fiát, holott nálunk a tortanal szokás köszönteni. Én és a lány is erre készültünk egész nap. Anyós vendég volt , tudta hogy szeretnem, mire készülünk a gyerekkel, mégse bírt magával. .. ezek után , ha a holnapra gondolok elmegy az eletkedvem...
2014. júl. 3. 23:52
 6/28 anonim ***** válasza:
21%

Á. :(

Amúgy ás problémáitok is vannak, vagy ilyen "szintűek". Mert ez amúgy nem feltétlenül rosszindulat a részéről.

2014. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nincs takaró a fsz-en. Vigyek neki vagy hagyjam duzzogni?
2014. júl. 4. 00:33
 8/28 anonim ***** válasza:
2014. júl. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%

1. Nem tudom feltűnt e, hogy anyós a parod anyja. Csak joga van a fia születésnapját megünnepelni. Ha nem tetszik, nem kellett volna "at hozatni"


2. Igaza van anyósnak. A kis kedvencek valoban nem fogjak szeretni azt, ami allandoan nyuzza őket. A lányom is igy járt a kutyájával. A kutya mar akkor is mozogni kezd, ha meglátja.


3, megis mi a problema ezzel?

2014. júl. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
31%

"rohant ,hogy felkoszontse a fiát, holott nálunk a tortanal szokás köszönteni"


...és anyósnak ahhoz mégis mi köze van hozzá, hogy TE hogyan szoktad felköszönteni a férjedet? Azért gondolkozz már egy percre, te éppen azt írtad le, hogy elvárod, a férjed ANYJA ne köszöntse fel a SAJÁT FIÁT a születésnapján úgy, ahogyan ő akarja (és lehet, hogy a születése óta így szokta), hanem üljön a sarokban, amíg te meg nem engeded neki, hogy most már szabad, odamehet a fiához? Phö.

A többihez nem szólok hozzá, megtették már előttem, csak annyi: igen, te vagy rosszul kódolva, annyira elvakít az anyósutálat.

2014. júl. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!