Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Több, mint egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint egy éve vagyunk jegyesek, azóta együtt is élünk. Most anyámék összehoznánk nekünk az esküvőt, és furcsának érzem, hogy nincs bennem az a nagy készülődés, izgalom, ami a lányokban szokott. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, most vettünk közös házat, gyereket is tervezünk, de maga az esküvő nem hoz lázba.
2014. jan. 19. 15:00
1 2
 1/18 Rocket_Queen válasza:
Szerintem nem gáz :)
2014. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hallottam olyanról, hogy másfél év együttélés után a szülők összehozták a lagzit, meg az egyházi esküvőt és befizettek olaszországi nászútra. A fiatalok úgy jöttek vissza, hogy akkor ők most azonnal elválnak, egyházi engedély (pénzért), válás........
2014. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mivel nem ti szervezitek, ezért nincs meg a hangulat, a készülődés izgatottsága?
2014. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hónap múlva lesz , de bennem sincs az a hú de nagy izgalom, szerintem majd amikor csak 2 vagy 1 hét lesz előtte. :)
2014. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

nem gáz.

engem olyan hidegen hagy az egész téma, hogy azt szavakkal nem lehet kifejezni. nem kezdek artikulálatlanul visongani ha meglátok egy menyasszonyi ruhát, a hátam közepére nem kívánnék egy ekkora macerát és költséget mint amit egy esküvő jelent.

2014. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hónap múlva lesz , de bennem sincs az a hú de nagy izgalom, szerintem majd amikor csak 2 vagy 1 hét lesz előtte. :)
2014. jan. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

'Most anyámék összehoznánk nekünk az esküvőt'


na pont ezert nincs benned semmi izgalom, mert mas szervezi. akartok ti egyaltalan hazasodni, vagy csak a szulok ragaszkodnak hozza?

2014. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem a papír tart össze szerintem. Csak ha már lesz egy gyerek, azért egyszerűbb az apának a nevére venni, meg egyértelműbb, hogy apa és anya férj és feleség.
2014. jan. 19. 15:31
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez alatt az anyagi vonzatát értem, lehetne lehetőségem nekem szervezni, így is miénk a döntés, hogy mi lesz a menü, a meghívottak listája stb. De így sincs izgalom bennem. Minőségben nem érzek érdembeli változást.
2014. jan. 19. 15:40
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

engem zavart volna, ha az a szüleim álltak volna az esküvöt a nászutat..mindent.

mi magunk szerveztük az egészet, nekünk nem segitett senki, de igysem voltunk besozva. elötte fél nappal sem.

2014. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!