Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Titeket zavarna, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a férjetek minden áldott hétvégén focimeccsre menne, nem is egyre (szombat-vasárnap), hétköznaponként meg kézilabdára?

Figyelt kérdés
Most téli szünet van, kézilabda sincs, ilyenkor csak a tévében nézi a külföldi meccseket, de azt is hétvégenként legalább 4-5-öt megnéz. Tavasztól őszig meg élőben megy ki, fanatikus.
2014. jan. 9. 14:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Ha ezek mellett elég időt tölt a családdal akkor nem zavarna.
2014. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
engem zavarna.
2014. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Engem zavarna, de nem is alapítottam volna családot olyan emberrel, akinek erre van igénye. Ne azért legyen velünk, mert én hisztizek neki, hanem önszántából. Egyébként a férjemnek a munka és egyéb kötelezettségei mellett szinte összesen nincs ennyi szabadideje, amiről te írsz, tehát ha ezt csinálná, akkor egy percet sem lenne a családjával.
2014. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
A minden hétvége sok. Mikor töltenénk közösen egy hétvégét? Még jó hogy zavarna, nem is akármennyire. Amúgy engem az is zavarna, ha állandóan meccset nézne. Az olyan, mintha otthon se lenne. Ilyenkor nem lehet beszélni hozzá, no meg engem nem érdekel, így nem tudnám vele nézni. Sanszos, hogy a délutánok külön szobában, a hétvégék meg külön városban lennének. Ez nem házasság.
2014. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
teljesen egyetértek a 3. hozzászoloval.
2014. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy zavarna. De egyet értek a 3. válaszolóval, annyira zavarna, hogy ilyen ember nem lehetne a férjem.
2014. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna.
2014. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Ez nekem már sok lenne. Nem tudom, ennyi meccs mellett mennyi ideje van a családra, minőségi időt mennyit töltötök együtt. Gyanítom, semennyit. Na ez gáz. Azt nem bánnám, ha lenen saját hobbija, de ha én a 2. lennék a sorban, az nem esne jól.
2014. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nő létemre én is szeretem a focit, de ez engem is zavarna.
2014. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, mert másodiknak érezném magam a hülye meccsei után. Össze se jönnék ilyen emberrel.
2014. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!