Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek a sógorral?...

Airlady kérdése:

Mit tennétek a sógorral? Szemét, bunkó, élősködő, kiálhatatlan, tegnap hajnalban odanyögött egy rohadj meget, mert készülődés közben felébredt. Tippek, trükkök a bosszantására?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Minek laktok együtt ha nem birod elviselni?
2013. aug. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
áztasd be a fogkeféjét erőspaprikás vízbe :D
2013. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amióta meghalt az anyja még rosszabb, próbál uralkodni rajtam és páromon, mert nincsen kit hülyítenie, próbálkozik hogy mikor rúgom fel, kb. 1 alkalomra van tőle. Beszélni nem lehet vele, azt hiszi ő szarta a spanyol viaszt.
2013. aug. 6. 14:26
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincsen lóvé elköltözni, különben már nem laknánk itt hidd el :-)
2013. aug. 6. 14:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Tippek, trükkök a bosszantására?"


Hány éves vagy, nyolc? Én felnőttként teljesen átnéznék rajta és élném a saját életem, ő meg morogjon, ha akar. Nem megyek le óvodás szintre és pocsékolom az időm és energiám napi szinten egy idiótára.

2013. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
25 vagyok, viszont 8 évetezt csinálja és egyre jobban.
2013. aug. 6. 16:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Pedig eddig átnéztem rajta és nem vettem tudomást róla. Mostmár tényleg kibírhatatlan lett...
2013. aug. 6. 17:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
8 év alatt nem tudtatok annyi pénz összeszedni egy elköltözzetek a borzalomból? Hát ti is elég érdekes formák lehettek. Megnézném az ő verzióját. A tesóm anno ideköltöztette hozzánk a 17 éves csaját, 8 éve itt laknak, 8 éve annyit nem bírt elsajátítani, hogy nem egyedül él és nem lármázik mikor hajnalban készülődik és még sorolhatnám.
2013. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam lármázni viszont a fagyasztót had nyissam már ki, hogy hideget vigyek magammal, ez nem olyan nagy dolog a 4-5 szendvics mellett, mindezt a lehető leghalkabban. Sógorom nem ilyen, végigtrappol szó szerint a lakásban, hogy halljuk fenn van és le sem szarja, hogy mi párommal alszunk még. Kötnék vele egy kompromisszumot de lehetetlen beszélni vele, mindent megtettem, hogy nyugalom legyen és idomultam hozzá és a szokásaihoz, de ez már borzasztó. Hát az anyagi részét nem fogom kitárgyalni, mert nem ide tartozik, elég annyi hogy nem megy 8 éve sem, és egy darabig nem is fog.
2013. aug. 8. 04:22
 10/11 goodlike999 válasza:
61%
Adj neki romlott kakaós csigát.
2013. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!