Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan köszönjön egy 18 éves...

Hogyan köszönjön egy 18 éves lány az új barátja, fiatal szüleinek?

Figyelt kérdés
csókolom?
2014. júl. 18. 18:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
Nekem már kicsit is nagyobbacska korom óta azt tanították, hogy felejtsem el a csókolomot. Nem kell csókolgatni senkit. :D És szerintem intelligens benyomást is fogsz kelteni, ha egy mosoly kíséretében jó napot kívánok-ot köszönsz. És majd ők úgy is mondják, ha szeretnék, hogy tegezd őket. :)
2014. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem egyértelműen csókolomot illik köszönni ilyen esetben.
2014. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
40%
Jó napot kívánok! ha meg felajánlják akkor tegezd őket :D
2014. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
34%
hát ne is tegezd le,de a csókolom is erősen túlzás.....
2014. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
13%

Egyértelműen jó napot kívánok.

Nekem azt tanították, hogy egy lány/nő soha senkinek ne köszönjön csókolommal, mert kezet csókolniuk a férfiaknak kell. A tegezés meg szerintem illetlenség lenne a részedről, azt úgy tudom, az idősebb fél szokta felajánlani. Ha ők mondják neked, hogy tegeződjetek, onnantól lehet majd sziázni.

2014. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
26%
Széles mosollyal kísért "Jó napot kívánok"! Mosolyogj, az mindig jó benyomás. Ha pusziszkodós család, akkor ne húzódj el, ha nem azok, akkor elég a kézfogás. :)
2014. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16%
Én 18 éves voltam, amikor a barátom bemutatott a szüleinek, anyukája akkor 38 éves volt, és mielőtt beléptünk a lakásba közölte velem, hogy le ne csókolomozzam az anyukáját. És akkor be is léptünk, anyukája meg pont ott volt én pedig hirtelen letegeztem, pedig nem akartam. De ő örült neki, szóval szerencsém volt. :D
2014. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem mehet a csókolom.. .. Aztn ugyis ciki és azt fogják mondani, hogy legyen szia, vagy helló, ha tényleg fiatalok...

Én csak27 vagyok, 12 évesen lazán csókolomoznak, kicsit meglepődök, aztan kondom, hogy köszönjöm sziát...


Mi d a szüleim, akik egyébként tök fiatalok( nincsenek 50 évesek, tehát 30asok voltak, amikor az első pasimat hazavittem) de ha minden felajánlás nelkül tegezte volna bármelyikük kiakadtak volna... Persze 2. Talalkozáskor már tegeződtek, de adjuk meg a tiszteletet.. Ajó napot pedig túl távolságtartó...

Én 22 évesen is magaztam a férjem szüleit, 2-3 hőnap kelett a tegeződéshez, bár neki már akkor 50-esek voltak....


Szerintem kérdezd a barátodat, ő tudja igazan, hisz a ő szülei....

2014. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%

Én tizenévesen, mikor megismertem a páromat biza "csókolom-ot" köszöntem a szüleinek (egyáltalán nem idősek)...


Aztán az évek során fennmaradt, még mindig csókolom-ot köszönök Nekik, a "jó napot kívánok" az túl hivatalos és távolságtartó, szerintem. ÍGy apósomnak és anyósomnak is "csókolommal" köszönök. Nem ajánlották fel a tegeződést, de már nem is bánom. Teljesen jó a kapcsolatunk így is.



Amúgy egy nőnek furcsa szerintem jónapotkívánokozni, ha az annyira közeli, hogy a barátod anyukája...


24_n

2014. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
24%
Általános iskolás korban még elmegy a csókolomozás, de már felnőtt vagy, minden helyzetben a jó napot kívánok az illendő köszönés.
2014. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!