Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tanácsolnátok a lányotokna...

Mit tanácsolnátok a lányotoknak ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Lányom különlakik párjával unokámmal 1 éves kisfiu. olyan gondjuk van hogy az Anyosánál bent a lakásban van a kutya , És bent kakil pisil nem szobatiszta . Igy a lányom nem engedi az unokát ott aludni meg hogy nálla legyen mert mindenfele kutyaször van és a kicsi mászik járkál ilyesmi nem igazán jo szerintem olyan helyen egy kisgyereknek lenni. Volt már ebböl vita de az anyosa nem enged abbol hogy a kutyát kirakná. Azt mondta ö attol nem koszos tudjuk de ez elég nagy baj szerintem, Ti hogy reagálnátok ezt le?
2014. júl. 20. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Ajh, ne már. Lassan második hónapja ez a slágertéma, az anyósnál kutya/macska kontra kisgyerek. Keress vissza a régebbi kamuidra, ott kérdésenként van 30-40 válasz és most már találj ki valami újat.
2014. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Jogos, hogy nem engedi a kicsit oda. Kutyát tartani is lehet lakásban kultúrált módon. Az említett anyós nem ilyen.
2014. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Mi a fenének kellene egy 1 éves gyereknek a nagyinál aludni. Egy éves gyereknek otthon a helye.
2014. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Erősödik a gyerek immunrendszere. Elég durva, de nem lehet, és nem is kell mindentől megvédeni a gyereket.
2014. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nagymama nyilván nem engedné kutyapisiben-kakiban tocsogni a gyereket. Szerintem elengedhetné, ha nálad is alhat a kicsi, akkor ott is alhasson ugyanennyit. (Szerintem speciel ott alváshoz bárhol kicsi az 1 éves, de ezt már ők tudják.) Hacsak nem allergiás a kicsi extrémen a kutyaszőrre, akkor simán engedném.
2014. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Hát szerintem egy 1 éves kisgyereknek otthon kéne aludni.. na mindegy....


Viszont én se engedném így oda a gyerekemet...

2014. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nagymama nyilván nem engedné kutyapisiben-kakiban tocsogni a gyereket."


Igen, ezt feltételezné az ember egy NORMÁLIS nagymamáról. De az, akinek bent szarik és pisil a kutyája a LAKÁSBAN, mert nem tartotta fontosnak szobatisztaságra tanítani, szerinted normális? Én erősen kétlem. Mivel neki nem gond, hogy össze van szarva meg pisilve a lakás, elég valószínű, hogy nem kapna szívbajt, ha az unoka négykézláb menne át a pisitócsán.


Amúgy állatbarát vagyok, maga az, hogy bent van a kutya, engem nem zavarna se anyósnál, se anyámnál, de azért a kutyaszar meg pisi kiverné nálam is a biztosítékot. Én magam se nagyon akarnék ilyen undorító helyen tartózkodni, a gyerekemet főleg nem ítélném erre.

2014. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Igazad van, magamból indultam ki. Ha nem lenne szobatiszta a kutyám, akkor azonnal mennék, és takarítanám fel utána az "ajándékokat". Meg se fordult a fejemben, hogy annyira igénytelen legyen, hogy ott hagyja órákig bűzölögni. Ha így történik, akkor valóban jogosan nem engedi el a gyereket az anyja.
2014. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem engednem a gyereket addig amig a kutyat nem tanitjak szobatisztasagra.Ilyenrol meg nem hallottam,hogy a kutya becsinal a lakasba es otthagyja a s z a r t a gazdaja.szerintem nem normalis...es meg talan meg is sertodne ha szolnanak neki...
2014. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valamekyiket le kell ütni.

A gyerek automatice kiesik,marad a lány,a kutya meg az anyós...a lány nőből van,tehát kiesik. A kutyát sem kéne,mert saját magát nem tudja nevelni.

Ebből következik...

2014. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!