Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a lányotoknak...

Ti megengednétek a lányotoknak, hogy idegenekkel beszélgessen skype-on?

Figyelt kérdés

Megismerkedett pár más nemzetiségü pasival az interneten, és velük kamerázik meg beszélget.

A lány 18 éves, a férfiak meg úgy 25 és 35 között.


2014. jún. 23. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Egy 18 évesnek már nincs olyan, amit meg kéne engedni.
2014. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Amíg beszélget, nem lesz gond :))

Ha megtiltod, megtalálja a módját, hogyan teheti titokban.

2014. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

a 25 még oké. 27-30 aggodalommal töltene el 30-35 elkeserítene. Tenni nem tudnék semmit, mert már 18 éves és jogilag felnőtt. De remélem ha majd lányom lesz nem lesz ilyen...


Egyébként honnan tudod miket beszélget a lányod skypeon?


27/F

2014. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2014. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell engedélyt kérnie.
2014. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Bár az esély megvan,h így találja meg az igazit,én a mai világban ezt annyira veszélyesnek tartom,h a 14 éves lányomat már "beídomítottam",h tilos,mert a lányrablók is így szedik az áldozataikat.


Nekem megvan a személyes tapasztalatom is,neten ismerkedtem 8 éve,a találkozó előtt felhív valaki,h az ürge,akivel akkor találkoztam volna,mégsem ott vár,hanem menjek a Hősök terére és valami számomra tökéletesen ismeretlen helyet nevezett meg.

Én mondtam,h akkor sztornó egy mi az,h nem ő hív fel,a másik elővigyázatosságból is csak olyan helyen voltam hajlandó találkozni egy ismeretlennel,ahol sok ember van és jól ismerem.


Azt mondja,jó akkor mégis ott találkozzunk,amit én mondtam.


Erre mit látok ki jön a buszmegállóba,mert buszmegállót adtam meg helynek,egy lesötétített BMW-ben két gyilkos képű cigány és csak annyit mondtak,h szálljak be.


Bennem az ütő is megállt,de azt mondtam,idehozzam a rendőrséget?Gázba tapostak erre.


De nem bántam meg a tapasztalatom,mert elmondom mindenkinek,h ezek így szedik az áldozataikat.

2014. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

De ez miért jó neki, hogy idegenekkel beszél? Illetve a beszélgetés nem is gáz, de a video chat igen.

Mire jó ez? Pasit keres? Nincsenek barátai?


Vagy már ismerte őket máshonnan személyesen?

2014. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Nőjön már fel a 18 éves lánykához, és hagyja végre élni.
2014. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7.ik Igazából ezek nem is beszélgetések,hanem a férfiak előadják ilyen szép vagy olyan szép vagy,olyan udvarlást nyomnak le,amit a tini lányok különösen szeretnek hallani.Nálam a lányom barátnőjénél,aki nagyon "fejlett" fizikailag már megjelent egy ilyen skypoló és a lányom meséli,aki tudja az esetemet,h a Zsófi meghülyült,mert állandóan erről a vadidegen férfiről beszél,aki ilyeneket mondd neki,h ilyen szép lányt, még nem is látott,teljesen megigézte stb.


Így közelednek,nagyon veszélyes ez egy kamasz lány számára,aki pont ezt akarja hallani.

2014. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
6. és 9.ikként még azt hozzáteszem,ha tényleg beszélgetnek és annyira egy hullámhosszon vannak az jó,de ha egy vadidegen férfi rögtön előadja a látatlanban teljesen szerelembe estem szöveget,az már nem jó higgyjétek el.Ott már valami sántít.
2014. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!