Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek 15 éves lányotok...

Megengednétek 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Én vagyok a 15 èves lány. YouTube-ra szeretnèk feltölteni videòkat. Szèpsègàpolàsi videók lennènek elõször.

Ti megengednètek?


2014. máj. 12. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Jaj ennyi ilyen van...főleg 15 évesnek minek szépségápolás??? Vicc az egész.

Nem engedném.

2014. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem engedném meg, hogy ennyi idős lányom fotókat tegyen ki magáról.
2014. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Barátok közt Timike? :)
2014. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod hogy amit felraksz az internetre az ott is marad örökre, akkor is előlehet keríteni dolgokat ha letörlöd. Ha teljesen biztos vagy benne hogy később sem fogod megbánni hogy bohóckodsz youtube-on akkor csináld, de valószínűleg most így gondolod később még is bánni fogod ha megkomolyodsz kicsit.
2014. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem.

Félteném a perverz felnőttektől. Nem kell mutogatnia magát, így is elég fura ember van, aki megtalálhatja.

Másrészt nem tudhatod, hogy 15 év múlva egy állásinterjún mennyire lenne fura, ha valaki előkotorna egy ilyen videót.

Igaza van anyukádnak.

Csinálj ilyen videot, ha szeretnél, mutasd meg a családnak, barátaidnak, de ne küldd el senkinek sem és ne tedd fel sehova.

2014. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Privát linkkel is fellehet tenni. Úgy csak az tudja megnézni aki a link bortákban van. Unokatesóm egyébként körmös videókat tesz fel. Azzal semmi baj nincs szerintem mert nem látszik az arca.. A későbbiek miatt én is félnék..
2014. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a baj a legtobb ilyen videóval, hogy tok gáz. Persze vannak a jobbak, akiket sokan is néznek, de a tobbi csak bohóckodik. Nézzuk mi kell ahhoz, hogy ebben a témában sikeres legyél:

1. saját otletek. Amiket más videósoktól vagy szépségápolási tanácsadós oldalakról szedsz le, az tulajdonkepp lopás.

2. tehetség. Egyik ismerosom kormos videókat csinál. Van felszerelése, kreativitása, csak sajnos tehetsége nincs, így az elkészult muveket senki nem szeretné.

3. kellékek. Nem mindegy, hogy van-e pénzed beszerezni a termékeket amikkel foglalkoznál. Például ha krémeket akarsz bemutatni, akkor nem elég az a 2 fajta amit a szuleid megvesznek a Tescoból.

4. megfelelo kamera. Telefonos/tabletes/webkamerás videófelvevoket felejtsd el. Jó videóhoz jó kamera kell.

Én azt tanácsolnám, hogy csinálj videókat, d ne toltsd fel az internetre. Csináld egy évig, addig fejlodsz és visszanézheted a saját munkáidat.

2014. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem engednék olyat feltölteni,amin látszik az arca, vagy felismerhető. 22/L
2014. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sminkelés, frizura? Én megengedném. Sok ilyen videót látni, nincs ebben semmi rossz.
2014. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedném, ha bármi látszana az arcából, a környezetéből vagy akármi személyes dolgot felfedhet. Tudom, hogy divat, de ez nálam túl lenne a határon. Ilyenkor még sokat változik az ember, pár év múlva lehet elég kínosan érintene - márpedig a felejtéshez való jog még nem igazán működik az internet világában.

A másik ellenérvem, hogy az ilyen videókon mást se látni, csak azt, hogy verik a kiscsajok a nyálukat a szülők pénzén vett vackaikra. Meg általában jönnek az ilyen-olyan személyes tag-ek, roomtour-ok, elszólások, könnyű lenyomozni az embert. Én még azon is rajta tartanám a szemem, hogy facebookon mennyire teregeti ki a magánéletét a gyerek, és hogy mennyire ügyel az adatvédelmi beállításokra. Nem csak kedves és aranyos emberek vannak ám a világon...

Na és egy ilyen hobbinak elég jó anyagi vonzata is van, észre sem veszed, és máris elvertél egy halom pénzt, hogy legyen mit mutogatni - persze a szülők pénzéből. Az teljesen lényegtelen, hogy megtehetik vagy sem, de könnyen elszaladhat veled a ló.

Ha anonim módon csinálod, arc nélkül, akkor oké, de még annak sem örülnék, ha a közeli és megbízható barátaidon kívül bárki más tudná, hogy te vagy mögötte.

2014. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!