Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van rá garancia, hogy anyósom...

Van rá garancia, hogy anyósom a születendő gyerekemet nem fogja ellenem uszítani, ha a férjemmel megpróbálta?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki, hogy babát várok.

És elég tanácstalan vagyok azzal kapcsolatban, hogy a születése után megengedjem-e anyósomnak, hogy találkozzon a gyerekkel.

Ő még nem tud a terhességről egyelőre, mivel nagyon összevesztünk vele amiatt, hogy a hátam mögött szörnyű dolgokat mondott rólam a férjemnek. Olyanokat, hogy én valójában nem is szeretem őt, csak kihasználom, és hogy én csak a pénze miatt vagyok vele (az igaz, hogy nekem nincs lakásom, a férjemében élünk, viszont majdnem 50%-kal többet keresek nála, szóval nem is értem ezt az egészet). És anyósom szerint a férjemnek el kellene tőlem válnia.


Ezek után nem tudom, hogy el merjem-e engedni hozzá a gyereket, mert látok esélyt rá, hogy az ő fejét is megpróbálja majd hülyeségekkel tömni, mint például hogy "anyádnak nem kell szót fogadni, anyád hülye", stb. Persze ez még messze van, de akkor sem örülnék, ha néhány év múlva ellenem uszítaná a gyerekemet.

Az nem opció, hogy majd én is ott leszek amikor ő unokázik, mert én ezek után sosem lépem át anyós küszöbét, és nem vagyok hajlandó egy légtérben tartózkodni vele.


Ti mit gondoltok erről? Aki volt már hasonló helyzetben, engedte anyósnak, hogy találkozhasson a gyerekkel? Nem volt belőle probléma?



2014. aug. 6. 08:27
1 2
 11/12 Milcsi01 válasza:
4%

Nyugodtan add oda neki. Ha a férjedet is felnevelte, az unokájával is biztosan jól fog bánni. Amúgy meg nem úgy fogja fel hogy a menyem gyereke, hanem hogy a fiam gyereke. Nem hiszem hogy azzal lesz majd elfoglalva, hogy a saját anyja ellen uszítsa az unokáját!

Egyébként meg sok sikert a kisbabához! :D

2014. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
39%
nem kell olyanról aggódni ami még meg se történt. A gyereket nem szabad megfosztani a nagyszülőktől.Ha észre veszed hogy a gyereket úszítja ellened, akkor majd ráérsz lépni.
2014. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!